şükela:  tümü | bugün
 • er'da goran visnjic tarafindan canlandirilan bir diger doktor. karisi ve cocuklarini savasta kaybettikten sonra amerika'ya gelen bir doktoru canlandirmaktadir ki, gayet de iyi yapmistir amerika'ya gelmekle; dizinin doug ross'un ayrilmasindan sonra biraz azalan seyredilebilirligini eski yerine cikarmistir.
 • ilk kez girdigi er koridorunda etrafındaki karmaşaya bakıp kucagındaki korkmuş bebeye "welcome to the circus" repligiyle beni de gülme krizine sokmuş "yedek" doktor. yedek derken george clooney'nin canlandırdıgı doktor doug ross'un yedeği değil elbet.eline bile su dökemez kanımca. ama kendisi pek bir hevesli, zira carol hathaway'e attığı yan bakışını gözümüzden kaçırmadık...
 • er dizisindeki doktorlardan biri. george clooney kadar olmasa da pek bir karizmatiktir, hırvatistandan abd ye göç etmiş bir doktordur. hemşire abby ile aralarında bişiler vardır. bu rolü oynayan aktör de aslen hırvattır, goran visnjic dir.
  (bkz: #10103551)
 • goran visnjic in ozel hayatinda yeralan gelismeler sonucu(19 nisanda bir erkek cocuk evlat edinmek gibi) 8 yillik er karakterine veda etmeye karar vermis kendisi. 6 bolum daha dizide bulunup karakteri yavas yavas ekranlardan uzaklastiracaklarmis
 • fransızca bilen ve de çocukluğunda katolik okuluna gitmiş sınır tanımayan doktor
 • karısını ve çocuklarını nasıl kaybettiğini anlattığı bölümde izleyenlerin amına koymuş karakter.
 • dizideki sevgilileri arasında en çok sam taggard` : linda cardellini` ile birbirlerine yakışan, slav aksanlı ingilizce konuşan doktor. doug ross'tan daha sempatik ve yakışıklı olduğunu düşünüyorum.
 • e.r. daki sevgililerinden hep 50 cm uzun olan 1 numaralı hırvat aşkım. ama ben en çok abby ile yakıştırıyorum, o da sonunda doğru yolu buluyor zaten.
  2 numaralı hırvat aşkım için (bkz: robert kovac)
  ikinizin de hastasıyız.
 • hırvat milli takımının 5 numarasına benzeyen arkadaştır.
 • bugun desin, gel desin, chicago olsun, zagreb olsun, dakka bekletmeyeceğim idealim.

  abby ilk gördüğü anda vurulmuştur zaten kendisine, amma velakin devamında becerilemeyen ilişkiler sırasında adamın er'daki tüm hemşirelerle, hatta gelen hasta yakınlarının hatrı sayılır kısmıyla ayak üstü ilişkiler yaşadığını görürüz..sonra ben bu değilim der, ve sümük gibi sam'e yapışır, zılgıtı ondan da yeyince, gene havadar olmaya başlar..amma velakin kader bu, tokadı fena oluyor.. gene abby'e kalır iş.. liseden yeni mezun çocukmuş gibi davranma dönemi hariç tüm er'da en hassas, en ilişki beceriklisi heriftir.

  ayrıca eskrim bilir, ve macbeth oynamıştır. 8. sezonun ilgili bölümünde her iki hususta carter ile yarışırken ekran başında ben bile şaşarıdım ne edeceğimi.

  bir de şikago'ya ilk taşındığı zaman bir tekneden yaşamış, sonra eve çıkmaya karar verip, gene de evde yapamayıp, bir otele yerleşmiştir..otel doktorluğu karşılığı ücret ödemez.. sonra da yeşil kapılı, asma katlı evini alır..