şükela:  tümü | bugün
 • şurada küçük bir incelemesi var. olymiacos ile 3-2 yendikleri bir atletico maçı varmış orada 16 km koşmuş bir de. video'sunu izledim iyi kesici, top çalmış epey. uzun pasları var bir de xabi alonso tarzı fakat tam kaleciyle defansın arasına değil de kanattaki adama atıyor işte. dikine gidişi, çalımı pek yok. aradığımız adam gibi gelmedi bana ama sanırım bir kanat transferiyle beraber gelecek ve josef-luka ikilisini izleyeceğiz ortada. genç oluşu iyi, boyu uzun, hızlı da oynayan bir adamdır herhalde hoca istediğine göre. gelsin bakalım.

  ve antu'dan bir yorum hakkında:
  "faith1907: vitor pereira topal, souza ve luka'yı horadric cube'e atıp efsane bir topçu çıkaracak sanrım yoksa mantıklı değil."
 • transfer haberleri yine alevlenen futbolcu. umarım gerçekleşmez. 3. bir mehmet topal'a ihtiyacımız yok zira, tadında bırakalım. bize çift yönlü adam lazım.

  ayrıca hocanın eski öğrencisi olması da fikrimi etkileyen bir faktör. alma artık eski oyuncularını be adam.
 • fenerbahçe'ye transfer olma ihtimali çok yüksek görünüyor. zira diğer isimlerden sonuç çıkmadı.
 • --- spoiler ---

  f.bahçe, milivojevic ile anlaştı! olympiakoslu yetkililer yarın istanbul'a gelecek. f.bahçe 5 m € önerdi, oly 10 m € istiyor (ntvspor)
  --- spoiler ---

  yıllardır aurelio arıyoruz, appiah arıyoruz. aslında biraz da melo arıyoruz da bir türlü bulamıyoruz. almadığımız adam, öpmediğimiz kurbağa, sürüngen, haşarat kalmadı aurelio, appiah olsun diye aq. deli sikmiş gibi oraya para döküyoruz. 8-10 milyonlar ortalıkta uçuşuyor, koleksiyon yapıyoruz. değil 8, iyisini denk getireceğini bilsek 18 de veririz ya, neyse.
  pek anlamam ama bu da josef gibi bir şey sanki. yazık 9-10 milyona. iyi bilen yorumlayıversin.
 • (bkz: luka milivojevic/@ceyar i kim vurdu)

  premier lig takımı crystal palace'ta takım kaptanlığı yapan 1991 (29) sırbistan doğumlu defansif ortasaha.

  fk radnicki, fk rad beograd, red star belgrade, rsc anderlecht (2013/14 - yaş 22 - 2.7m €) ve olympiacos (2014/15 - yaş 23 - kira ve sonrasında 2.7m € bonservis) formaları giydi.

  26'sında (2016/17 - 15.1m €) crystal palace'a transfer oldu. karakteri ve başarılı performansının da etkisiyle ingiltere'ye ayak basışının 2. senesinde (2017/18 - yaş 27) crystal palace takım kaptanlığına yükseldi.

  şu an için (2020/21) (bkz: wilfried zaha/@ceyar i kim vurdu)'dan sonra kadronun en iyi 2. oyuncusu konumunda bulunuyor. kulüpteki 5. sezonuna girmek üzere olan (2020/21) bu penaltı reise başarılarının devamını diliyorum.

  ---------------bonus---------------
  takımının detaylı incelemesi için bakınız;
  (bkz: crystal palace/@ceyar i kim vurdu)
  ---------------bonus---------------
 • vitor pereira zamanında adı fener'le bolca anılmış, istenen 10 milyon euro ve önlibero mevkisinde oluşan yığılma nedeniyle transfer gerçekleşmemişti. olimpiakos kendisini 16 milyon euro'ya crystal palace'a satmış. 1.5 yıl önce alırken 2.3 milyon euro ödemişler. kara bak arkadaş, bir tek biz beceremiyoruz bu transfer işini şu dünyada.
 • bugün 14 nisan 2019 crystal palace manchester city maçında city'e gol atan futbolcu.
 • adı bu sezon da fenerle, pardon vitor pereira ile anılan futbolcu. eski aşk gibi, alevlenip duruyor habire.
 • iyi topçu ama josep ve topal varken gelmesine gerek olmayan topçu.