şükela:  tümü | bugün
 • olay almanya’nın hamburg şehrindeki lüks semtlerden jungfernstieg’deki alsterhaus mağazasında geçiyor.
  dandy diary adlı youtube kanalının elemanlarından david roth adlı eleman milyarder bir arap şeyhi kılığına girip, kara çarşaflı dört karısıyla birlikte mağazaya geleceklerini haber veriyor. ve tabii ki mağaza yönetimi tarafından şemsiyelerle kapıda karşılanıyor. ama adamların bilmediği şey, tüm bu muhabbetler çarşaflı kadınların gözlüklerindeki kameralardan kaydediliyor.
  ben videoyu tamamen izleyemedim şahsen. o kadar rezil ve insanı başkası adına utandıran bir video.
  adam mağaza yönetimine karılarıyla konuşmayı yasaklıyor.
  “sizin ülkenizde herkes birbiriyle cinsel ilişkiye giriyor. bizde böyle iğrençlikler yok. sizde çok dilenci var” cinsinden laflarla resmen alay ederken mağaza elemanları sus pus. kadınları, eşcinselleri aşağılıyor falan...
  ve en iğrenci; adam mağazada karısına 15inci (!!!) doğum günü için lüks iç çamaşırı arıyor.
  yani karışı 14 yaşında !!!

  ve sıkı durun; çakma şeyh lüks mağaza elemanlarına çoraplarını giydirtiyor, sırtını kaşıttırıyor, ve daha bir sürü şaklabanlık. hatta mağaza içinde çıkarıp sigara yakıyor falan. yangın alarmları olmasaydı kesinlikle içmesine de izin verilirdi.

  belki inanmayacaksınız ama en sonunda yürümek istemediğini söyleyip kendisini bu elemanlara arabasına kadar taşıtıyor.
  takım elbiseli adamlar cidden lüks mağaza kapısından arabaya kadar kucaklarında arap şeyhi taşıdılar.

  para için adeta köle olmuş, göt yalayan sisteme kapak gibi bir video olmuş. david roth adlı bloggeri ayakta alkışlamak lazım. verilmek istenen mesajı resmen suratlarına çarpmış bu videoyla.
  lakin kötü olan burada çalışan elemanların suçu yok. neticede mağazada yüzbinlerce euro’luk alışveriş yapacak bir şeyh yüzünden işsiz kalmak da var.

  video
  haberi (alm)