şükela:  tümü | bugün soru sor
 • herbiri birer karakter olan hocalarıyla 7 senemin geçtiği okul
 • en cok orhan suat li yillarini ozledigim abudik bi okul. ha bide unutmadan kerim alkani unutmamak lazim.
 • hayatımın 7 yılını almış olan,gerek basketbol takımıyla sakarya ya gidip eğlendiğimiz ve elendigimiz,gerek alt katındaki depoda müzik yapmaya çalıştığımız,kantinini ersin abi nin işlettiği,dumanaltı tuvaletleriyle,mezun olalı 3 sene olan güzel okulum.
  (bkz: ilhan rodop)
 • beni bu okula gönülden bağlayan tek şey kızları olmuştur... onlar olmasa, her sabah nasıl girerdim bu okula bilemiyorum...
 • 3 sene once mezun oldugum okul.7 sene hep aynı okula itinayla gittiğim için bikkinlik getiren ama bu 7 seneyi dolu dolu gecirten arkadasliklar yasadiğim guzide bir anadolu lisesi.8 yıllık zorunlu eğitime gecilmesiyle bunlar yitirilmiştir ama yine burgazin en iyi eğitim veren okulu konumundadır hala.
  -oooley lüleburgaz anadolu lisesi ... die devam et tezahurati cok yankılanmı$tır stadta ve kapali spor salonlarinda.
 • tembel ogrenciler icin tam bir cennettir. her 100 kisinin 95' i inek oldugu icin hocalar basarisiz ogrenci olmasini kabullenemez ve yazılılarından 03, 10, 45 aldıgın derse bile 3 verirler. yasımız ve yeni sistem geregi 7 yıl okuma ayrıcalıgına erisemedigimiz okuldur aynı zamanda.
 • her ogrencisini garip anılarla mezun eden, değişik ve eğlenceli okul.
 • öss başarısı olarak ülkenin en iyi yerel liselerinden biri. 1989'da açılan ve bugüne kadar 1800 kadar mezun vermiş okulda üniversiteye giden öğrenci sayısı 1600 e yakındır.
 • bahçesinin her yeri otopark alanı olan 2-3 ağaçla ve yeni yapılan yeşil-sarı boyasıyla ( ne alaka onu kimse çözemedi ) bir dış görünüm edinmiş. içeriye girdiğinde daha bir göze hoş gelen okul.
  içeri ilk girdiğinde solda tozlu ve bir o kadarda manidar olan kupalar olan hemen onun önünde son sınıf öğrencilerinin senede 2 gün nöbet tuttuğu nöbetçi masası bulunur.
  bir kat yukarı çıktığında yönetim binası ve ilhan rodop un kullandığı spor salonu kapısı bulur.daha da yukarıları çıkarsan tam donanımlı öğretmen odası ve sınıfları görebilirsiniz. tabi hala ordan mezun olupta görmek isteyen varsa hele bir de benim gibi 2 kınamayla mezun olan biriysen hiç sanmıyorum.
 • mezun olmamın ardından geçen onca zamana rağmen(3-3,5yıl tam hatırlayamıyorum) lüleburgaz anadolu lisesi denina çeken aklıma ilk gelen bu tezahurat ooooleeyyy lüleburgazzzz anadoluuu lisesiiii ooolleyyy lüleburgazzz anadoluu lisesii oley lüleburgaz anadolu lisesi şakşakşakşaka...sebebini bilmiyorum ama sürekli aklımdan gecen bunlar,basketbol takımı ile çıktığımız her maçta bu tezahuret baslayınca inanılmaz gaza geldiğimizi de hatırlıyorum okulla bütünleşmişti adeta oolleeyy lüleburgaz anadoluu lisesiii bağrışmaları..
  çok güzel arkadaşlıkların olduğu,her türlü olayın döndüğü,garden da geçen öğlen aralarının erol abi ile geçen sohbetlerin uzayıp uzadığı sözün yine içeride sigara içemeyine geldiği,hocalarının genelde okul bitince görmeye gerek olmadığı belki biryerlerde rastlanır nasılsınız hocam iyiyim şeklinde bir sohbetiniz geçeceği,birkaç istisna hocalar hariç tabikide.trakyanın en önde gelen eğitim kurumlarından biridir.uzun yıllar boyunca gidemediğim ama bir gün pilav gününe geitmeyi planladığım eski eski eski okulum..