şükela:  tümü | bugün
 • bir got daha ne kadar güzel gozukebilir sorusunun cevabı.
 • vancouver sokaklarının vazgeçilmezi.
 • nicholas brody'nin favori work-out kostümü
  (bkz: http://www.sho.com/…804_2_3361466_eps01_444x250.jpg)
 • turk kizlari tarafindan henuz kesfedilmedigi icin gobek attigim marka.

  o canada
  our home and native land
 • tyt ana kasparian'in bugunku transparan yoga pants yorumu:

  http://www.youtube.com/…rtir5x0wbu&feature=youtu.be

  sahsen ben cok begendim.
 • turkiye'de hala kesfedilmemis olmasi bir mucize.
  bir tayta 200-300 tl vermeye hazir degil mi ulkemin zenginleri?
 • çok havalı spor eşyaları markası. aslında diğer spor giyim markalarından çok farklı tasarımları olmamasına rağmen garip bir popülerliği var. new york'ta reebok gibi spor salonlarında lululemon tank top ve taytınız yoksa adam yerine koyulmama olasılığınız yüksek.
 • popülerliğinin sebebi ürünlerinin dış görünüşü değildir, dünyanın en rahat ve en esnek ürünleri olmasındandır. yoga yaparken taytınızı çekiştirmeniz veya dikişleri yüzünden rahatsız olmanız mümkün olmaz, nefes alır. yani bir nevi ne kadar eğilip bükülürseniz bükülün, bacağınızı omzunuzun arkasına bile alın üstünüzde kıyafet varmış gibi hissettirmez, kendi teniniz kadar rahattır yani, popülerliği bundandır.
  adidastan, niketan iki tane alacağınıza bundan bir tane alıp mutlu bir sportif hayat sürebilirsiniz.
 • dennis chip wilson'ın 1998’de kurduğu, kuzey amerika’da çok popüler olan kanadalı bir şirketin ismi.

  bu ismin seçilmesinde kurnazca bir neden var. bu neden, dennis’in lululemon şirketini, japonlara milyonlarca dolara satmak hayalinden kaynaklanıyor. ne alaka diyebilirsiniz! anlatayım:

  dennis’in ilk şirketi, 1980’de kurduğu surf ve ski giysileri satan bir şirketti. bu marka, 90lı yıllarda japonya’da çok popüler hale geldi. japon iş adamları, markanın popülerliği nedeniyle, dennis’in kurduğu westbeach’i milyonlarca dolar ödeyip, satın aldı. japonya’da iş gezileri nedeniyle uzun zaman geçiren dennis, japon tüketicileri hakkında birkaç şey de öğrendi. bunlardan biri ise japonların yabancı markalara olan ilgileriydi. bu nedenle, yeni kurduğu şirketin isminin japonlar için “yabancı marka” diyebileceği türden seçmek istedi. lululemon’i seçmesinin nedeni ise, japoncada l harfinin olmamasıydı. böylece, içinde 3 tane l bulunan bu marka ismi, japonlar için kesinlikle “yabancı marka” olacak ve belki günün birinde, bir japon iş adamı, yeniden milyonlar ödeyip, lululemon’i satın alacaktı. japonya yerine, lululemon, kuzey amerika’da tutuldu ve şimdi, dennis’in milyarlarca dolar kazandığı bu şirketi satmak gibi hiç bir planı yok!
 • mükemmel bir strateji ile pazarın tahtına oturan bir şirketin tek cümle ile nasıl yerle bir olduğuna en güzel örnektir. yanarım yanarım christine day'in emeklerine yanarım lan..