şükela:  tümü | bugün
  • türk işi marka.
    bir diğeri greyder bir diğeri dockers by gerli. iyi veya kötü demiyorum, alırken ona göre almak lazım.
  • bir ayakkabıya 300-400 verilir mi ya ben böyle bir insan olmamalıyım diyerek gittim bu marka yazlık bir ayakkabı aldım modeli falan da güzel. ayağımın altı su topladı ve sağ ayağımda çok ciddi ortopedik hasar verdi, her sabah uyandığımda ayağımı kullanmaya başlayınca acayip ağrı yapıyor, doktora gidicem. zaten yürürken lap lap diye ses geliyor ayaklarımdan, ayakkabının tabanı ayağıma ses çıkaracak kadar vuruyor yürüdükçe. ayakkabının tabanı dedim ama biraz iddialı oldu, tahta çakmışlar desek daha doğru. sırf markası var diye 400 lira vermeyeyim diyorsun, 100 lira verdiğin mal da 10 liralık çıkıyor. ne diyeyim allah belasını versin hepsinin.

hevipeyra mesaj attı, flo satın almış bunları, artık italyan değil komple türk markasıymış.
  • 2003 kışında aldığım, dize kadar bağcıklı, tam gotiklik abidesi ve oldukça egzantirik olmasından mütevellit bir türlü atmaya kıyamadığım çizmelerim, onca yıla ve giyilmişliğe rağmen hala taş gibiler. 4-5 sene önce bakıma götürdüm, hiçbir ücret almadan yepyeni bir şekilde geri verdiler. pek çok kişi şikayetçiymiş, belki de eskiden daha kaliteli ürünler yapıyorlardır bilemiyorum.
  • dün barista modelini aldığım ayakkabı firması. memory foam diye bir özelliği mevcut.

edit: ayakkabı çok rahat ve yumuşak. iç kısımdaki '' lumberjack sport, memory foam''yazıları çıkmaya başladı.
  • dayanıksız ayakkabı üreticisi.
  • spor ayakkabıları bazında konuşacak olursak, ben memnunum şahsen. hatta rahatlık bakımından sanki ayakkabıyı hissetmiyormuşumcasına ferah ve sıkıntısız yürüyorum. ilk aldığım ayakkabısı da öyleydi, ikincisi de beni yanıltacakmış gibi durmuyor. lumberjack almam ne kadar doğru bir karardıysa, nike almam o kadar yanlış oldu heralde. tüm nike ayakkabılarını suçlamayım tabii, benim aldığım modeli kötüdür belki fakat çevremde de nike'dan memnun pek insan yok. ayakkabı iyi hoş, arkaya vurmuyor falan ama o kadar rahat değil. lumberjack öyle değil. tabii ayakkabı işi kişiden kişiye çok değişen bir iş, o yüzden herkes kendi rahatına göre bulmalı. lumberjack bana bunu sağlıyor, nike'ın o modeli bunu sağlamadı ve şahsen bir daha da nike'a bulaşmam kolay kolay, yine de tercih meselesi neticede.
  • ben üniversiteye başladığımda parasızlıktan bot alamamışken sözlük yazarı bir arkadaşımın beni flo’ya götürüp hediye olarak aldığı botlarımın markasıdır. hediye diye miydi bilinmez son seneye kadar giydiğim o bot çok sağlamdı. ancak aynı markanın spor ayakkabılarını alma gafletinde bulundum ve pişman oldum.
  • model olarak güzel, rahatlık açısından da idare eder performans gösteren ancak dayanıklılık açısından sınıfta kalmış ayakkabı markası.

ilk kez denediğim bir spor ayakkabı modelinde ayakkabının üst tarafındaki geçirgen yüzeyle birleşen kısımları ilk aldığımda yapışık halde iken 1 veya 2 hafta sonra ayrılmaya başladı kısım kısım. ve bu da kötü bir görüntü oluşturdu.

bu ayakkabıyı hor kullanmayla meydana gelebilecek bir yıpranma değil hatta oldukça özenli kullanırım ayakkabılarımı. ilk kez bu ayakkabıda başıma geldi bu tarz bir sorun.

sonuç olarak modellerini beğensem de yaşadığım tecrübe sonucu başkasına tavsiye edemeyeceğim bir ayakkabı markası.
  • sahtekar ayakkabı firmasi.
    daha önce yazılmış mi bulamadim ama ben yazayım. kendilerinden bir spor ayakkabı aldım sanirim 190 tl olsa gerek. 170 de olabilir. dün makinada yıkayayim dedim. yıkadım. içteki tabanlıoğlu yerinden çıktı. buraya kadar herşey normal ancak tabanlı gün altindaki parça da olay, kinetix yazıyor üzerinde.
    iki firma da aynı gruba ait ama kinetix yapıp üzerine lumberjack yazıp fahiş fiyata satmak neyin nesidir . bundan sonra alacaksınız bile ulan bu bir üst kalite bunu alayım demeyin demeyin kinetix alın aynı modeller dönüp duruyor zaten.
  • 60 liraya gün itibariyle "sneaker" sınıfına giren bir ayakkabılarını aldım bugün. hakiki deri dış yüzey. içte yer yer deri, yer yer astarlı. o paraya lcw naylon ayakkabı satıyor. sezon etiketi 140 lira. asla o parayı etmez ancak 60 liraya hem işte hem akşam dışarı çıkarken ayakta sırıtmayacak ayakkabı arıyorsanız gidip gönül rahatlığıyla alın. bir sezon gitse bile acımaz içim.