şükela:  tümü | bugün
 • kongrelerde katılımcılara verilen, içinde yemek içicek gibi şeyler olan, ve çok pahalıya patlayan bir promosyon türü. box'ları sonra saklıyabiliyorsunuz.
 • tr. buyukler icin beslenme cantasi- lunch box. irili ufakli olan, evde hazirlanan yemege gore boyut degistiren kutucuklardir.
 • galeria alışveriş merkezinde bulunan güzide yemek fasilitesi. iki bölümü bulunmaktadır. buz pateni yapılan yere yakın olan, herkesin ne yediğinizi görebileceği bölüm ve herkesin gelip geçmediği camekanlı bölüm.
  menüleri gayet hesaplı ve doyurucu. ana yemek olarak sosis tabağı, tavuk şinitzel, pizza veya spagetti, salatalardan chicken caesar, tatlı olarak da çikolata soslu krep iyi seçimlerdendir. küçük boy salata sipariş ettiğinizde salatanız taco denilen cipsten çanak içinde geliyor. çalan müzikler ise insanı kafasını dinlendiren türden.
  servis yapan elemanlar biraz fazla kibar davrandıklarından konuştuklarında çok komik olabiliyorlar. huzurlu güzel bir mekan. bakırköy veya çevresinde oturuyorsanız mutlaka bir yemeğini yerin derim. ayrıca sevdiğiniz kişiyi götürmenizi tavsiye ederim. *
 • mekanın basıklığı ve insanda alel acele yiyip içip çekip gitme isteği yaratması yüzünden rahatsız ediciliği göz önüne alındığında fazla özenti ve pahalı bulduğum yer...
  onun yerine başka yere gidilse de olur.
 • bilintur tarafından universiade gönüllülerinin damak zevklerinde kalıcı hasarlar yaratabilmek için hazırlanan ve bayat ekmek arası kaşarlı salamlı sandvic, meyve suyu, tatlı, meyve ve üç parça hıyardan oluşan beslenme çantası. aynı gün içinde şeftali suyu ve yanında şeftali çıkmışlığı bile vardır.
 • çukulatalı parfesi enfes olan mekan.*
 • galeria food court'ta* yemek yenebilecek adamakıllı mekanlardan biridir. karışık tabak ve de fajitas* yenebilir gönül rahatlığıyla.
 • güneşlideki şubesi sayesinde tanıştığım, karışık tabağını yediğim gayet şık gayet güzel bir mekan. güneşliye göre biraz fazla entel dantel kalıyor gerçi ama yinede giderseniz karışık tabağı tavsiye ederim.
 • portrait of an american family albümünden bir marilyn manson şarkısı

  (at the beginning some cute little kid says: next motherfuckers gonna get my metal)

  on we plow
  the big bully try to stick his finger in my chest
  try to tell me, tell me hes the best
  but i dont really give a good goddamn cause
  i got my lunchbox and im armed real well
  i got my lunchbox and im armed real well
  i got my lunchbox and im armed real well

  i wanna grow up
  i wanna be a big rock and roll star
  i wanna grow up
  i wanna be
  so no one fucks with me, yeah

  i got the pencils in my pocket, try to put me down
  wanna go out, gotta get out to the playground
  wanna throw down at the playground
  i wanna go out
  next motherfucker gonna get my metal
  next motherfucker gonna get my metal
  next motherfucker gonna get my metal
  next motherfucker
  pow pow pow, pow pow pow, pow pow pow, pow pow pow
 • jay'ın silent bob'a hitap şekillerinden.