şükela:  tümü | bugün soru sor
  • efendim, latincede orospu ve dişi kurt anlamına gelen kelime. türkçede aslında tam karşılığı bulunmamaktadır. romulus ve remus kardeşleri emziren kurda da lupa denirmiş.
  • bizdeki börteçine'nin roma versiyonu..
  • efsanede roma'yı kuran remus ve romulus'u emziren dişi kurttur. siyah renkli olarak betimlenir. roma şehri yine bu efsaneye göre lupa'nın kardeşleri emzirdiği yerde kurulmuştur.
  • (bkz: pula/@ibisile)
    (bkz: lupa/@jimi the kewl)
    (bkz: asena)
    (bkz: lupus)
  • tanıdığım günden itibaren hayata bakış açısını her alanda takdir ettiğim nadir insanlardan. belli etmese de aşırı duygusal bir kadın * bana yaptığı öyle yüce bir iyilik var ki kendisine yüzlerce binlerce kez teşekkür etsem azdır. ayrıca bungee jumping sözü var, 8 yıldır tutmuyor. * * *

edit didit düdüt: unutmadan söylemiş olayım; aşırı kuvvetli bir hafızaya sahip, yalanları birer birer yakalar ve hiç acımadan yüze vurur. muhatap olanlara tavsiyemdir; dürüst olun.
  • don cartel parçası.
  • kendisine laflar hazırladığım muhteşem şahsiyet-ül manyak.

öncelikle; sevgili dostum lupa. sen bu satırları okurken ben büyük ihtimalle evimde keyif yapıyor olacağım.

acımasızsın! ama amacına ulaşamayacaksın. ne yaparsan yap, ne için çabalarsan çabala o isteklerin olmayacak! hangi istekler olduğunu sen çok iyi biliyorsun!!!11!

ayrıca 5 sene önceki olayı dün yaşanmış gibi hatırlamak nedir arkadaş? nediiiiirrr?

o fil hafızanın kaynağı olan beynini arada dinlendir *

imza: sevgili dostun mıçmıçovksi.