şükela:  tümü | bugün soru sor
 • moonspellin the butterfly effect albumunun 4. $arkisidir.gereginden fazla serttir bence.
 • deeds of flesh'in en ünlü şarkısı heralde. "path of the weaking" albümünde bulunur. 2 dakika 43 saniye sürer, ve biter.
 • moonspell - the butterfly effect track 4. lustmord

  whatever haunts me from birth on
  is leaking white blood again
  it is sickening my heart
  while i divide yours in two

  lustmord - (i will) never stop to hurt you
  lustmord - (i will) never stop to love you

  i will never stop to hurt you
  now that i have you with me
  so close together in one body
  i feel safe but what about you ?

  the soft, sweet wound of normalcy
  is sweating white blood again
  i am fingering every inch of it
  grateful for who i am

  you're my interruption
  my crossroad of just one way
  my object without a function
  but still mine anyway

  lustmord
  lustmord

  unpredictable - when i kiss it burns
  irresistible - as a crowd of only one
  i am so addicted and you are so down
  yore are nailed forever to my sense of lust

  lustmord - (i will) never stop to hurt you
  lustmord - (i will) never stop to love you
 • brian lustmord williams, dark ambient'in yaraticilarindan, oldukca ilginc ve karanlik bir havasi var. dinlerken insanin tuylerini diken diken ediyor, sayisini bilmedigim calismalari ve albumu var ama sanirim en iyi albumu paradise disowned isimli olani, orjinali 1984 yilinda yayinlanan album, 2000 yilinda plak sirketi tarafindan tekrar piyasaya suruldu -ki bu sekilde tanistik. neyse, muzik dinlerken orta cag kulelerini, nosferatuyu yada lovecraft hikayelerini yasamak isteyenlere tavsiye olunur.
 • bu konu hakkında türkçe detayli bilgi için : http://www.bunalti.com/lustmord.htm adresi ziyaret edilebilir. kaynak olarak "a’dan z’ye seri katiller ansiklopedisi" ni göstermisler.
 • robert rich ile birlikte yaptıkları stalker albümü, tarkovsky'nin aynı adlı filmine bir gönderme olup, dark ambient'ın en güzel örneklerinden biridir.
 • beni dark ambient denen dünya dışı müzik ile tanıştırmış olan insanın kısaca bilinen adı. genellikle gece 2 civarında başlayan ve sabahın ilk ışıklarında kimin çıkıp sigara alacağına dair atılan zarlar ile biten kult seanslarında ortam için gerekli müzik arayışları sonucu rastgele bulunmuş ve grupçanak hastası olunmuş bir müzik yapıyor bu adam. hatta herhangi bir albümünü alıp hiç dokunmadan herhangi bir film veya oyuna soundtrack olarak kullanabilirsiniz, öyle de şahanedir. normal zamanlarda dinlendiğinde insanın içindeki seri katili uyandırması gibi yan etkileri olduğu gözlemlenmiştir.
 • melvins'le beraber 2004 çıkışlı "pigs of the roman empire" adlı albümü yapmıştır.
 • gecenin bi yarısı dinlerken öyle bi ambiyans yaratır ki, sanki bulunulan odanın kapısından içeri bi anda jason voorhees, michael myers gibi psikopat bi katil elinde bıçakla gircekmiş gibidir.

  ayrıca ilk canlı performansını church of satanin, 40. yıldönümünde,6 haziran 2006(06.06.06) da sergilemiş, kayıtlarını lustmord rising (06.06.06) ismiyle piyasaya sürmüştür.