şükela:  tümü | bugün
  • hayatı tehdit edici olabilir.
  • (bkz: cıss)
  • boşalma sorunları yaratır.
    "nalet olsun boşalmıyorum lan, sen de kalk başka yerde yat" derken bulabilirsiniz kendinizi.
  • alkolu az alınca sıkıntı olmuyormuş.
    33 cl bira falan :(
  • tabii ki hiç bir ilacın prospektüsünde alkol ile alın denmez. fakat ben lustral kullanmama rağmen istediğim zaman alkol alıyorum, bir sıkıntısını görmedim. ha alın da diyemem elbet zararı vardır, örneğin mide problemlerim var benim. fakat öldürmüyor işte lustral-alkol ikilisi.
  • bu durumu doktora danıştım efenim, söylediklerini aktarıyorum: "mide bulantısı yapabilir ve çok daha çabuk sarhoş olabilirsin. az alkol bile çarpabilir." burayı okuduktan sonra tırstım iki aydır ağzıma alkol süremedim sizin yüzünüzden srfszlr
  • tasviye etmeyeceğimdir. bünyeden bünyeye değişmekle birlikte 3. biradan sonra (benimkisi de hayvanlığa yaklaşıyor, hem o kocaman tablet yut hem de 1.5 litre biraya aban) önümü görmemeye başlamıştım. nitekim bünye buna alıştı bir süre sonra.
  • kaç lustral ile ne kadar alkol, sorularının cevaplarına göre etkisinde değişiklik gösterebilen durumdur.
  • gençlikte yaptığım hede. tamam, ölmedim. fakat karaciğerle ilgili bazı kan değerlerim o dönem yükselmişti. yaşıma, kiloma ve genel sağlığima bakıldığında oldukça şaşırtıcı olan bu yükselme, bahsi geçen hedeyle ilgili olabilir. olmayabilir de. yine de riske etmeye değmez, bir süre alkol kullanmayıverin.
  • gerçekten bünyeyi bok gibi etkileyen kullanımdır.
    misal bu kullanımı dün akşam yaptım ve az sonra patrondan izni çakıp evime kaçacağım.