• ensar vakfında olanları da biliyorsunuzdur o zaman.
    boş beleş bir açıklama.
  • fay hattı bölgesinde olmayanlar cehenneme gitmeyecek desen daha mantıklıydı !
  • lut kavmi düşününce aklıma geliyor ister istemez.. daha önce national geographic belgeseli mi ne izlemiştim pompeii ile alakalı. aşk odasında bisexsüel ilişki tasvirli freskler vardı, düşünebiliyor musunuz? dahası da vardı. ayrıca kentten biraz uzakta koca bir sütün adamın/kadının tam üstüne düşmüş ve lav altında kalıp mumyalaşmış ibretlik..

edit:freski de buldum
  • lut kavmiyle ilgili bilgi, belge, arkeolojik kanıt var mı?
  • devlet dini butunlerin elinde. ulkenin yarısının sabahtan aksama dilinde din diyanet. hani o kadar mubarekseniz sizin hatrınız icin bile birsey olmaması lazım. ne lut kavminden bahsediyorsun.
    yoksa sen yoneticilerimize felan kotu seyler mi soylemek istiyorsun.
  • ulan olan her kötü olayda da lut kavmini öne sürerler ya bitiyorum bu olaya... bikere de a.b.d kavmini vursun, israili vursun. bana ne binlerce sene önceki olaydan...
  • niye şaşırıyorsunuz anlamadım tabikide lut kavmini en iyi dinciler bilecek biz karı kız peşinde koşarız nerden bilelim öyle şeyleri
  • ne alaka dedigim yazidir. avrupa ve amerika’nın tamamina yakını hristiyan. asya nın %80-90 ı ya tamamen ateist ya da budist.

depremin en büyüğü sürekli oralarda olmalı o zaman, sıra türkiye ye gelene kadar.

ayrıca, dinsiz japonya da 8 şiddetinde deprem oluyor, bina yıkılmıyor! biraz o konuya odaklanmak lazım sayın yazar.
  • hacamat mı oluyor o?
  • “hayırdır orada mıydın abi” diye sormamışlar mı
hesabın var mı? giriş yap