şükela:  tümü | bugün
  • türk psikiyatri dizini editörü olan profesör, dürtü kontrol bozuklukları alanında epey araştırması bulunur.
  • son derece bilimsel bir profesördür. türk psikiyatri dizini lut hocanin sayesinde oldukça kullanışlı ve işe yarar bir veritabanı haline gelmiştir. bipolar bozukluk konusunda oldukça başarılıdır. adana, da bilişsel terapist olduğunu iddia eden birçok psikiyatristten başarılı ve samimidir. asistanlarini bu kadar koruyup kollayan baska bir hoca görmedim. üniversite yillarinda bizlere psikiyatriyi sevdirmistir.
  • danışanı olduğum psikiyatrist herhangi bir ayrıcalığını görememekle beraber bir terapist olabileceğini sanmıyorum. ha karşınızda sulu espriler, pozitiflik, samimiyet, güleryüz bekliyorsanız aradığınız adam budur. tıp kitaplarından başını kaldıramayan herhangi bir yeni yorum ve bakış açısı getiremiyorsa bana benim tarzım değildir en azından bir doktor olarak. gidip sohbet edip şakalaşacağım daha farklı kalitede insanlar olduğu için malesef lut hoca bir iki dakikalığına beni güldürecek diye şifayı kesinlikle bulamam.