şükela:  tümü | bugün
  • herkese haykırmak istediğim, gördüğüm tüm dostlarıma ilettiğim çağrım. ben yaptım siz bu hatay düşmeyin arkadaşlar
    5 yıldır profesyonel olarakyapıyorum. biceps ölçüm 48-50 arasıdır. bilen bilir iyi bir ölçüdür. başlarken sadece 25 falandı. istediğim ölçüye ulaştım ama hayat bana zehir oldu. neden diyenlere

1- bel fıtığı sebebiyle 6 ay hastanede yattım. sağbacağımı kullanamıyorum artık his kaybım var
    2- geçen yıl 1,5 aylık yiğenimi severken kontrolsüz güç kullandığım içim bebeğin iki kaburgasını kırdım. nasıl bir şey size anlatamam aylarca evden çıkamadım.
    3- kolum çok kalın olduğuiçin katlanmıyor ve çok sevdiğim çekirdeği yiyemiyorum.
    4- en kötüsü ve birçok bodyci pek söylemez ama testislerimde küçülme oldu. doktora gittim çocuğun olması imkansıza yakın dedi. cinsel hayatım sıfır gibi bir şey

şimdi bırakmak istiyorum ama sarkar diye bırakamıyorum. sizden ricam ben ettim siz etmeyin bu illete hiç bulaşmayın
  • doğrusu lütfen gerizekalı gibi bodybuilding yapmayın olması gereken uyarı cümlesi. yoksa düzenli spor yaparak fit görünmekte bir sakınca yok.
  • bel fıtığı nedeniyle 6 ay hastane de yatmak mı, o nasıl fıtık arkadaş pek inandırıcı değil.
  • aldığım tehdit ve küfürlerden sonra entryimi silmeyi düşünüyordum ama kimseden korkum yok. kolum 50 cm birsürü dez avantajı var ama kollarımı da güçlendirdiği br gerçek. silmiyorum ve gençleri uyarıyorum
  • ne tehditi aldığını çok merak ettiğim yazar hezeyanı.

ne dediler tehdit ederken, algı operasyonu mu yapıyorsun dediler
    testislerine bir de ben çakarım daha da küçülürler mi dediler
    işte bunlar hep anti-body lobisi mi dediler, ne dediler abi?
    evinden aldırıcam mı dediler?

bir adam bunları yazanı hangi cümle ile tehdit eder?
    arnold'un en iyi döneminde kolu 56 cm iken burda kolu 50cm olan bir adamı kim nasıl tehdit edebiliyor?
  • yeni aklın başına geldi derler adama..helede geçen sene yeğeninin kaburgalarını kırmışken.
  • çekirdek olayını anlamadığım uyarı.

yazarın taşaklar cortlamış hala çekirdek derdinde.