şükela:  tümü | bugün
  • koca yürekli

hacettepe tıp akademisyeni, profesör eğitimci akademisyeni.

dönem 3 ve stajyer kesinlikle derslerini kaçırmasınlar, hasta sunumları mutlaka yapılsın, internler, asistanlar peşinden ayrılmasınlar ve en önemlisi

ali fuat kalyoncu hocamızla birlikte tüm hastalarımızın gözü kapalı gideceği hoca grubundandır. yani sizin tıbbi bir tedaviniz varsa ali fuat veya lütfi hocalarım muayenehane eder, bulur ve gerekli tedaviyi verirler..

(bkz: ali fuat kalyoncu/@anoktale)

müsterih olunuz ama sakın:

tarık akan’ımız ——— ruhun şad olsun kalplerimizin en güzel köşesindeki gerçek sevilen upuzun adam, yakışıklı delikanlı ——— gibi paket paket sigara içip sonra akciğer kanseri olup tedavi olmayı beklemeyin.

sigara yasak , kendiniz için sigara yasak, yavrularınız ve sevdikleriniz için sigara yasak !.

saygılar, selamlar lütfi hocam;

koca yürek .
  • ayrıca kendisi:

doktorluk anılarım ve akademisyenlik maceram

kitabını mutlaka yazması gereken dev akademisyenler grubundadır.

yok öyle okeye, tavlaya, bataka, yada şortları cekip yazlıkçılar moduna geçmeye kaçış yok sayın hocalarım.

gerçek bir prof alademisyen son nefesine kadar böyledir.

ben bunu bilir ve yazarım.

barok müzik gecesi’nde bach çalamayan cso’ya “ bach çalın ” diye bağırdığım gibi hepiniz muazzam mesleki tecrübelerinizden oluşan:

doktorluk ve akademisyenlik anılarım

kitabını mutlaka yazıyorsunuz. ben ekşisözlük’e: burası biricik özel bir sosyal medyadır, kurumsal bir önemi vardır, homo saphiens evriminin önemli bir parçasıdır diyerek sahip çıkıyorsam, sizde mesleki anılarınızı, eşsiz tecrübelerinizi yazarak insan evrim ve gelişimine sahip çıkmaya son nefesinize kadar sahip çıkmaya devam edeceksiniz.

yok öyle ben yaşlandım, yaşım 65’i geçti diyerek alta şort mayoları çekip gündüz güneşlenmek akşama okeye taş çalan yedek oyuncu olmak..

tüm biricik hocalarıma saygılarımla..