şükela:  tümü | bugün
  • 1990 dogumlu kıbrıstaki güzel seslerden. ingiltere'de müzik eğitimi almış, bülbül gibi şakıyan güzel insan.

bir sezen aksu söylese de dinlesek dedirten, severiz.
  • an itibariyle o ses türkiye 'de döktüren hatun. acayip bi sesi var, uzun zamandır böyle enteresan bi ses tonu duymamıştım, tüylerim diken diken oldu resmen. kesinlikle elinden tutulmalı bu sesin.
  • kıbrıslı eski sevgilim vardı. kendine has karizmaya sahipti. bir yerde olduğunda tüm gözler onda olurdu. tıpkı bunun gibi. umarım daha çok şarkılarını dinlerim. çünkü güçlü bir ses olup, baymayacak bir tadı var.
  • o ses türkiye'dir kendisi.

ps. benim için yarışma bitmiştir. o ses, bu sestir. dağılabiliriz beyler...
  • nazan öncel melankolisi barındıran kıbrıslı vokalist. o ses türkiye 2017’ nin finalist adayı.
  • sesi fena halde sena şener tadındadır.
  • o ses türkiye'de dinlediğim en iyi batı gırtlaklı kadın olabilir. işin ilginç yanı ise kadının söylediği türkçe şarkılarda inanılmaz bir duygu geçişi var karşıya. yani en azından sesi beni yüreğimden vuruyor. çok çok çok iyi bi ses gerçekten. yolu açık olsun. hayreti mucip.
  • lütfiye'nin bu yarışmada olması diğer yarışmacılar için büyük haksızlıktır. bu sene kendisi reyting için yapılan ayak oyunları olmazsa birinci olarak bitirecektir yarışmayı. ve unutulup gideceğini hiç sanmıyorum. şimdiye kadar patlamamış olması bile büyük bir gizem. nerelerdeydi, neden duymadık bilemiyorum.
  • bu seneki yarismayi kazanmayi hak eden , mukemmel sesli kadin.

bu zamana kadar neredeymissin be lutfiyecigim?
  • öyle hissederek söyledi ki az evvel, tüylerim diken diken ve gözlerim dolu dolu oldu. o ses türkiye'de birinci olması gereken yarışmacı.