şükela:  tümü | bugün soru sor
 • satrançtan anlayan bir yazar belli ki.
 • içinden hiç kopartmadığı vicdanı ve "adam" lığına diliyorum ki
  mutluluğun en derininde kaybolası kişi.
 • ufuk açıcı bir ekşi sözlük yazarı. kendisi kadıköy sokakları gibi, hayatı öğrenip dersler çıkarabiliyorsunuz.
 • kendisinden en az on yas kucuk kadinlari hedefleyen yazar imis kendisi. (bkz: #64129075) kendisiyle bu market value falan diyerek zaten pedofili olan toplumu daha da kotuye itmeye ve kadinlarin ozguvenlerini zedelemeye yonelik davranisininin hatali oldugunu konusmaya calistigimda ise aldigim cevap, "ne dusundugunuz beni ilgilendirmiyor" oldu. neden? cunku ben bir kadinim. eger bir erkek gidip de ama ben 10 yas kucuklere asiliyorum bana "amca kusura bakma" deyip kaciyorlar dese o kisiyi "olur mu evladim sen denemeye devam et, babasini sikistir. baksana turkiyede bir cok cocuk gelin var, demek ki sansimiz cok" gibi daha kibar cevaplar verecegini tahmin ediyorum.

  kadinlari acikca asagilayan ve sirf erkekleri tatmin etmek icin uydurulmus (kadinlarin kendilerinden 10 yas buyuk erkekleri begenmesi cok mumkun degil arkadaslar, para ve mevkidir o) balon bir yalani sanki absolute reality gibi uzun uzun aciklayarak yazmasi ise cok acinasi.
 • kendisiyle, yaşıyla, kendi gerçekleriyle ve en önemlisi hayatın gerçekleriyle barışık olmayan, pedofili nedir bilmeyen, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlara, kadın erkek ayırt etmeksizin rahatsızlık veren, bundan memnuniyet duyan, rahatsızlık vermeye de devam edecek olan yazar.

  (bkz: ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın)

  edit: kaçıvermiş iki gözümün çiçeği. kıyamam.
  (bkz: #64149522)
 • akli basinda, guzel seyler yazan yazardir. badiledim ve zevkle okuyorum kendilerini...
 • bir takım kendini bilmez kezofeministlerin saldırısına uğramış yazar.
  neredeyse her enty'sinde erkeklere nefret kusan psikopatolojik tipler bunlar. kendi yaptıkları kötü seçimlerin suçunu bütün erkeklere yüklüyorlar. ya da seçilmemenin verdiği öfkeyle bu ilkel primat davranışlarını sergiliyorlar. bakıldığında gerçekten de freud'a rahmet okutacak bilinçaltı temellerine sahip zırvaları var bunların. yukarıdaki sinekçi de bu misal. pipileri var bik bik bik diye başlamayan tek bir entry'si yok, gelmiş 23 yaşındaki kızla çıkan adama pedofili diyor.

  ezcümle lütfü tellioğlu çok iyi bir adammış gerçekten, başkası olsa bu ağır itham karşısında gereğini yapardı.

  edit: imla.
 • ırkçı, seksist, mantık yoksunu kezoları çıldırtan yazar. muhtemelen yaşı geçtikçe kıçını kaldıran sülüklerin sayısı azalmaya başlayıp tercih yelpazesi de daralmakta olan bir takım sinekçiler kendisine saldırmakta bir beis görmeyip çeşitli hezeyanlar içerisinde iftiralarla suçlamaya çalışıyorlar. sizin neyinize amk. siz 10 sene sonra kadın programlarında menepoz bir seyirci olmaktan öteye gidemeyip sunucuyu alkışlarken bu adam hala 23 yaşındaki kızlarla istediği gibi hayatını yaşayacak. çekemeyen kezolar da çemkirir durur, gider filf listesi çıkarıp küvette kendini okşar artık.