şükela:  tümü | bugün
 • satrançtan anlayan bir yazar belli ki.
 • içinden hiç kopartmadığı vicdanı ve "adam" lığına diliyorum ki
  mutluluğun en derininde kaybolası kişi.
 • ufuk açıcı bir ekşi sözlük yazarı. kendisi kadıköy sokakları gibi, hayatı öğrenip dersler çıkarabiliyorsunuz.
 • kendisinden en az on yas kucuk kadinlari hedefleyen yazar imis kendisi. (bkz: #64129075) kendisiyle bu market value falan diyerek zaten pedofili olan toplumu daha da kotuye itmeye ve kadinlarin ozguvenlerini zedelemeye yonelik davranisininin hatali oldugunu konusmaya calistigimda ise aldigim cevap, "ne dusundugunuz beni ilgilendirmiyor" oldu. neden? cunku ben bir kadinim. eger bir erkek gidip de ama ben 10 yas kucuklere asiliyorum bana "amca kusura bakma" deyip kaciyorlar dese o kisiyi "olur mu evladim sen denemeye devam et, babasini sikistir. baksana turkiyede bir cok cocuk gelin var, demek ki sansimiz cok" gibi daha kibar cevaplar verecegini tahmin ediyorum.

  kadinlari acikca asagilayan ve sirf erkekleri tatmin etmek icin uydurulmus (kadinlarin kendilerinden 10 yas buyuk erkekleri begenmesi cok mumkun degil arkadaslar, para ve mevkidir o) balon bir yalani sanki absolute reality gibi uzun uzun aciklayarak yazmasi ise cok acinasi.
 • kendisiyle, yaşıyla, kendi gerçekleriyle ve en önemlisi hayatın gerçekleriyle barışık olmayan, pedofili nedir bilmeyen, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlara, kadın erkek ayırt etmeksizin rahatsızlık veren, bundan memnuniyet duyan, rahatsızlık vermeye de devam edecek olan yazar.

  (bkz: ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın)

  edit: kaçıvermiş iki gözümün çiçeği. kıyamam.
  (bkz: #64149522)
 • bir takım kendini bilmez kezofeministlerin saldırısına uğramış yazar.
  neredeyse her enty'sinde erkeklere nefret kusan psikopatolojik tipler bunlar. kendi yaptıkları kötü seçimlerin suçunu bütün erkeklere yüklüyorlar. ya da seçilmemenin verdiği öfkeyle bu ilkel primat davranışlarını sergiliyorlar. bakıldığında gerçekten de freud'a rahmet okutacak bilinçaltı temellerine sahip zırvaları var bunların. yukarıdaki sinekçi de bu misal. pipileri var bik bik bik diye başlamayan tek bir entry'si yok, gelmiş 23 yaşındaki kızla çıkan adama pedofili diyor.

  ezcümle lütfü tellioğlu çok iyi bir adammış gerçekten, başkası olsa bu ağır itham karşısında gereğini yapardı.

  edit: imla.
 • ırkçı, seksist, mantık yoksunu kezoları çıldırtan yazar. muhtemelen yaşı geçtikçe kıçını kaldıran sülüklerin sayısı azalmaya başlayıp tercih yelpazesi de daralmakta olan bir takım sinekçiler kendisine saldırmakta bir beis görmeyip çeşitli hezeyanlar içerisinde iftiralarla suçlamaya çalışıyorlar. sizin neyinize amk. siz 10 sene sonra kadın programlarında menepoz bir seyirci olmaktan öteye gidemeyip sunucuyu alkışlarken bu adam hala 23 yaşındaki kızlarla istediği gibi hayatını yaşayacak. çekemeyen kezolar da çemkirir durur, gider filf listesi çıkarıp küvette kendini okşar artık.
 • kesinlikle ama kesinlikle kadın düşmanı olmayan yazar.
  gerçek feminizmi anlayamayıp, 3. dalga feminizmi uygulama amacı taşıyanlarca pedofili ilan edilmiş yazar.
  gerekçesi nedir peki bunun?
  kız arkadaşının kendisinden 8 yıl 8 ay 24 gün küçük olması.
  32 yaşında erkek ve 23 yaşında bir kadın.
  milletvekili seçilebilecek yaşta bir kadın yani. ama onunla birlikte olduğum için ben pedofiliyim, öyle mi?

  peki, beni pedofili ilan etmiş olan, sözde feminist hanımın yazdıklarından aldığım screenshotlara şöyle bir göz atalım.

  https://i.hizliresim.com/lnj2oa.png
  https://i.hizliresim.com/r2gjjv.png
  https://i.hizliresim.com/7njyyp.png
  https://i.hizliresim.com/prjpo6.png
  https://i.hizliresim.com/q7jaa3.png
  https://i.hizliresim.com/xxzv0r.png
  https://i.hizliresim.com/bgp5rd.png
  https://i.hizliresim.com/dg95pv.png
  https://i.hizliresim.com/5qjdgj.png
  https://i.hizliresim.com/0b3q19.png

  şimdi bunlar feminizm öyle mi?

  yani bu yazar türkiye'nin 10 filfi listesi çıkarıp, kendisinden bilmem kaç yaş büyük erkekleri listelerken problem yok ortada, ama ben 23 yaşında bir kadınla birlikte olunca pedofili oluyorum, öyle mi?

  bakın ben size söyleyeyim. tarafsız gözle okuyun. günümüzde feminizmin geldiği nokta şudur:

  https://i.hizliresim.com/akjmlp.png

  şahısla aramızdaki mesajlaşmanın kendi yazdığım kısmını ifşa etmekte sakınca görmüyorum. yazan benim. şahsın yazdığı mesajları ise burada göstermem doğru olmaz.

  --- spoiler ---

  lutfu tellioglu -> dunyadaki tum sinekleri getirin bana: peki neden bunu bana söyleme ihtiyacı duydunuz? kendi özelinizde yaşadığınız durumun, tüm kadınlar için geçerli olduğunu mu düşünüyorsunuz? 17.11.2016 00:06

  lutfu tellioglu -> dunyadaki tum sinekleri getirin bana: hangi sebeplere yoğunlaşacağım sizi ilgilendirmiyor. size soracak değilim bunu.
  yorumumu gerçekçi bulup bulmamanız da açıkçası pek umrumda değil.
  teşekkürler.
  17.11.2016 15:13

  aradaki mesajda yardırıyor şahıs

  lutfu tellioglu -> dunyadaki tum sinekleri getirin bana: terbiyesizin tekisin.
  pedofiliymiş...

  pislik!
  17.11.2016 15:26

  lutfu tellioglu -> dunyadaki tum sinekleri getirin bana: terbiyesiz! pedofili ile itham ediyorsun beni. terbiyesizlik yapan sensin.

  birlikte olduğum insan 23 yaşında. benden 8-9 yaş küçük. ilişkilerimi senin makul bulduğun yaş aralığı ile mi yaşamak zorundayım? sen kimsin? kendini ne sanıyorsun?

  sen kendinden x yaş büyük erkekleri beğenmiyorsan beğenme. bana ne bundan? git kimi beğeniyorsan onunla birlikte ol. birlikte olduğun erkeğin kaç yaşında olduğunu, bunun ahlaki olup olmadığını sorgulamak benim haddim değil. birlikte olduğun erkekle birlikte olma amacın da ister onu görsel olarak beğenmen olsun, ister maddi kaygılarla onunla birlikte ol, ister kariyeri olsun, ister başka bir sebep. ben buna ilişkin yorum yapamam. haddim değil. seni servet avcılığı ile, fahişelik ile, bilmem ne ile itham etmem, edemem.

  sen de beni pedofili ile itham edemezsin!

  ama ediyorsun işte, çünkü terbiyesizsin.
  17.11.2016 15:44

  --- spoiler ---

  ben kadınlardan nefret falan etmiyorum bakın. ancak beni pedofili ilan edip, kendisinin feminist olduğunu ileri süren kişi açık açık erkeklerden nefret ettiğini belirtiyor.

  bir hukukçu (avukat) olarak beni pedofili ile itham eden kişi (ve entry) ile ilgili yasal müracaat yapmasını da bilmiyor değilim. ne var ki meltemcilik yaparak entry sildirmeyi kendime yakıştırmıyorum (meltem de bir kadın, demek ki o bir kadın düşmanı!). biri beni kendince pedofili de ilan edebilir, kadın düşmanı da ilan edebilir. kendi düşüncesidir.

  sözlükteki, "o entryi sil" ukalalığı ise son derece hadsiz.
  entryi nasıl yazacağımı sana mı soracağım?

  bugün feminizm olduğunu ileri süren akımın geldiği nokta budur. bilin istedim.

  edit: kendi gönderdiğim mesajları yayınlıyorum. karşı tarafın gönderdiklerini değil. kendi göndermiş olduğum mesajları dahi yayınlıyor olmam sözlük formatına uygun değilse, moderasyondan gelen ilk uyarıda kaldırabilirim.