şükela:  tümü | bugün
 • isviçre menşeili kripto para borsası ve cüzdanı. yalnızca mobilde (ios ve android) çalışan semi decentralized bir yapısı vardır. multi sig wallet kullanır. yani private key'lerin bir kısmı sizde bir kısmı onlarda durur. ayrıca 0 komisyonla çalışan bu firma paritelerdeki ask/bid arasındaki spread'den ve geleneksel forex margin trading kısmından para kazanmayı amaçlamaktadır. lkk adlı şirket hissesine mukabil colored coin'ine bulaşmadım. dileyen bakar. hesabınızı onaylattıktan sonra aylık kredi kartıyla 6000 dolara kadar alım yapabiliyorsunuz banka transferi limitiniz de aylık 10000 dolar kadar. limitler artırılabiliyor sanırım ancak küçük yatırımcı için yeterli olduğunu düşünüyorum bu seviyelerin. bana yetiyor en azından. swift en geç iki gün içinde geçiyor.

  edit: gençler lykke support elemanına benzer bi halim mi var acaba? bu kadar hazırcı olmayın. biraz kurcalayın. bize kimse öğretmedi bu işleri kendimiz öğrendik.
 • bu aralar üzerinde durduğum ve çok da bir sik anlamadığım yer. kredi kartı ile btc almak için başvurdum aslında. bakalım ne olacak.
 • lykke like
 • az evvel isbankasi sanal kredi kartindan dolar kurunu 3.89 (tr anlik doviz 3.81) alarak transfer yapabildigim kripto para borsasi.

  hesaba hemen dustu, bitcoini aldim. simdi cuzdana transfer ediyorum.

  not: bu entry bilgi amacli olup kimseye bu siteden al-sat yapin denmemektedir.
 • an itibariyle tekrar ediyorum an itibariyle bitfinex'ten yüzde 10 kadar pahalı btc satan borsa. burada 15556 dolar iken bitfinex kuru 14105 dolardır. komisyon ve kesintilerle ne olur bilmiyorum. daha evvel kullanan varsa bilgilendirirse seviniriz.

  edit: borsada fiyatı alıcı-satıcı belirler le gelmeyin kalbinizi kırarım. anlık hangisi karlı olur onu belirttim. yarın durum değişir bilemem.
 • cex.io'dan sonra ilaç gibi gelen btc alırgaçlı götürgeci. kredi kartından 150 dolarlık deposit yaptım, ilk aşamada komisyon alınmadığını görünce gözlerim yaşardı. karttan direkt 150 dolar çektiler. an itibari ile de 15500'den de yine 0 a yakın komisyonla btc aldım.

  onay aşaması biraz sıkıntılı olabiliyor yanlız. adres belirten dokümanda bayağı sıkıntı çıkardılar. yok yazılar belli olmuyor, yok bu çıktı olmaz falan gibisnden. 2 gün sürdü.
 • app güncelleme sonrası sorunlara gark olmuşken (app dışında kullanılamıyor) , şu an itibarı ile app'e girişde yapılamıyor. benim gibi, lykke app'de (wallet'ta) parası olanları heyecanlı günler bekliyor.

  zug'u (isviçre'nin vergi cenneti kantonu ve lykkenin merkezi de burada) tuttucaz gibi.

  edit: sorun çözüldü, lyyke like'ı verdim
 • 7 şubat itibari ile coin-fiat para yatırıp çekmede komisyonsuzluk sona eriyor.
 • danimarkada mutluluk anlamina gelen kelime. kitabida vardir mutlulugun sirlarini anlatan