şükela:  tümü | bugün
  • güzel ve atarlı twitch yayıncısı. burnu biraz havada onu indirmesi lazım.
  • youtube'da izlediğim kadarıyla; ergen eğlendiren, sigara içen, geğiren, küfür eden örnek(!) twitch yayıncısı.
  • çok güzel geliyor bana bu kız ya. davranışlarının iticiliğini göz ardı ederek tabi ki.
  • eskiden pink sparkles falan vardı, ekranın yarısını memesi kaplardı, yeni neslin aptal sarışın yayıncıları bile sıradan.
  • kendini beğenmiş ve yapmacık tavırları olan, her önüne gelen canım, tatlım diyerek samimi gibi gözükmeye çalışan iğrenç insan. hiç bir şeye tahammülü olmayan, kendini beğenmişliğin ileri safhasında. bunu takip eden kitle de zaten ergenlik çağına yeni girmiş, karşısında kız görünce salyaları akan ve ne diyeceğini unutan liseli tipler.
  • burnu havada değil denmiş, eskiden arkadaşımda gerçek hayatta çok farklı biriymiş falan. tamam inandık tamam.

sadece şu videoyu izleyin anlarsınız: https://www.youtube.com/watch?v=suuh12t8oha

hayatımda bu kadar samimiyetsiz bir ortam görmedim. takipçilerine ergen demiştim doğrudur ama bu kadar saf olabilecekleri hiç aklıma gelmedi. tamam konuştuğu çocuk saf, bir şeylere hevesli eyvallah ama karşına alarak adam yerine koyarak konuşmak varken ona yol gösterme şansı varken, samimiyetsiz bir şekilde kameraya gülerek, konuştuğu çocuğa da çok iyi, bravo gibi gazlayıcı konuşarak ne kadar itici ve iki yüzlü biri olduğunu bir kez daha kanıtladı. sonda çıkan fırlama batu da ekstra iticiliği ile kombo yapmışlar güya kızı kurtarıyor cidden yazık.
  • youtube’da bir kaç kesit videosunu izledim. twitch midir nedir ilk defa duyduğum ( tahminen ergenler mekanı) takılan bir arkadaş.
    kendisini izleyenlerin ergenliğe yeni girmiş ortaokul tayfasından olduğunu düşünüyorum. başka türlü tahammülü zor.
  • zeki fakat zekasıyla orantısız kibre sahip yayıncı şeysi. güzel, sempatik, samimi değil. yaptığı iş gösteri olduğundan samimi olmak zorunda da değil.