*

şükela:  tümü | bugün
 • güzel ve atarlı twitch yayıncısı. burnu biraz havada onu indirmesi lazım.
 • youtube'da izlediğim kadarıyla; ergen eğlendiren, sigara içen, geğiren, küfür eden örnek(!) twitch yayıncısı.
 • çok güzel geliyor bana bu kız ya. davranışlarının iticiliğini göz ardı ederek tabi ki.
 • eskiden pink sparkles falan vardı, ekranın yarısını memesi kaplardı, yeni neslin aptal sarışın yayıncıları bile sıradan.
 • kendini beğenmiş ve yapmacık tavırları olan, her önüne gelen canım ve tatlım vb. diyerek samimi gibi gözükmeye çalışan yapmacık insan. hiç bir şeye tahammülü olmayan, kendini beğenmişliğin ileri safhasında. bunu takip eden kitle de zaten ergenlik çağına yeni girmiş, karşısında kız görünce salyaları akan ve ne diyeceğini unutan liseli tipler. youtube'da bir kaç videosunu izlerseniz ne dediğimi anlarsınız.

  sadece şu videoda ki yorumları okuyun. https://youtu.be/suuh12t8oha

  edit: ifşası çıkmış tek kelime, yazık.
 • burnu havada değil denmiş, eskiden arkadaşımda gerçek hayatta çok farklı biriymiş falan. tamam inandık tamam.

  sadece şu videoyu izleyin anlarsınız: https://www.youtube.com/watch?v=suuh12t8oha

  hayatımda bu kadar samimiyetsiz bir ortam görmedim. takipçilerine ergen demiştim doğrudur ama bu kadar saf olabilecekleri hiç aklıma gelmedi. tamam konuştuğu çocuk saf, bir şeylere hevesli eyvallah ama karşına alarak adam yerine koyarak konuşmak varken ona yol gösterme şansı varken, samimiyetsiz bir şekilde kameraya gülerek, konuştuğu çocuğa da çok iyi, bravo gibi gazlayıcı konuşarak ne kadar itici ve iki yüzlü biri olduğunu bir kez daha kanıtladı. sonda çıkan fırlama batu da ekstra iticiliği ile kombo yapmışlar güya kızı kurtarıyor cidden yazık.
 • youtube’da bir kaç kesit videosunu izledim. twitch midir nedir ilk defa duyduğum ( tahminen ergenler mekanı) takılan bir arkadaş.
  kendisini izleyenlerin ergenliğe yeni girmiş ortaokul tayfasından olduğunu düşünüyorum. başka türlü tahammülü zor.
 • zeki fakat zekasıyla orantısız kibre sahip yayıncı şeysi. güzel, sempatik, samimi değil. yaptığı iş gösteri olduğundan samimi olmak zorunda da değil.
 • kendisini eğlendirmeyi başaran, oldukça umursamaz tavırlarıyla gözümde yer etmeyi başarmış bir streamer. kendisini izleyenlerin ergen tayfasından oluştuğunu belirtip kötülemeye çalışmanızı anlamıyorum ya. arkadaş ne kadar komiksiniz. oyun oynayarak yayın yapıyor ve izleyici kitlesinin yaş aralığı da belli bir kesime hitap ediyor dolayısıyla. ne yapsın yani?*lol, pubg, csgo filan oynayıp 30 yaşındaki adamların oturup izleyeceğini mi düşünüyorsunuz cidden? ha bu arada kendisini 1-2 haftadır takip ediyorum, denk gelirse izliyorum. yok sigara içiyormuş, yok küfür ediyormuş bilmem ne...

  kasıntı olmadan, rahatını bozmadan, olduğu gibi yayın yapan birisi. böyle rahat takılan insanları seviyorum. rahatını bozma lylocum. insanların gözüne girmek için kasıntı takılan tiplerden olmadığın için eleştiriliyorsun. eleştiri yapan tiplerin hepsi de kapıdan dışarı çıkarken askılıktan maskelerini alıp çıkıyor aq. neyin samimiyetinden bahsediyorsunuz? samimiyet anca gece olup yatağa yatınca kazanılıyor artık. kendimizi kandırmayalım. bir şeyi de beğenin lan.
 • bugün bir kaç videosuna denk geldim. ciddi ciddi bu kızı övenleri gördüm ya göte sürecek aklınız yok demektir. lan ankara pavyonlarındaki kadınlardan ne farkı var bunun? bu kadar leş insana para kazandırıyorsunuz, size helal olsun. samimiymiş diye övülüyor. allahım bu ne gerzekliktir. erkek cinsi harbiden beyinsiz lan. bunu kadın diye ciddiye alan harbi harbi yoklugun dibini yaşıyor demektir. kendisi iyi ki ortadoguda yasıyor, batı'da yasasa kimse siklemezdi kendisini. ülkemin ergeni bile vizyonsuz amk.