*

şükela:  tümü | bugün
 • volvo'nun da sahibi durumunda olan çin'li otomotiv devi (bkz: geely)'nin 20 ekim 2016'da lansmanını yapacağı yeni markası. tam olarak neyi sahipleneceği belli olmamış olsa da isminden tahmin edileceği gibi (bkz: tesla), (bkz: faraday future) ve (bkz: detroit electric) ile aynı kulvarda koşturacaklar muhtemelen.

  yani alentrinkli otomofil üretecekler.

  edit; ilk teasing videosunu yayınlamışlar.
  youtube sayfasının açıklamasında şöyle bir şey buyurmuşlar; "because the world has changed and cars have not." yani diyorlarki " çünkü dünya değişti ve arabalar değişmedi."
 • bu da yeni adet oldu. eskiden filmlerin teasırı çıkardı şimdi arabaların çıkıyor.
 • lynk & co 01 adında bir suv ve lynk & co 03 bir sedan konsepti tasarlayan yeni otomotiv firması. araçlar anladığım kadarıyla, volvo s90 ve xc90 üzerinde tasarlanmışlar.

  suv'leri, kia sportage'a , sedan modelleri ise fisker karma'ya benzemiş.

  lynkco.com
 • arkadaşımın burada çalısması dolayisiyla haberim olduğu yeni araba markası.
  videolarını biraz izledim çıkacak olan modeli mazot ya da benzinle çalışacak herhalde.
  doğrusu tutacağından emin değilim, belki büyük markaların yan markası gibi gidebilir.
  markanın araba üzerindeki yazılış sekli hukuk bürosu ya da muhasebe firması adı gibi duruyor.
 • uzaktan yorumlanırsa "ya biz gelly markası ile avrupa piyasalarına dalarsak kimse bizi almaz. sıfırdan marka yaratalım ve öyle dalalım." kafasında kurulduğunu yazabileceğim otomobil markası. sahip olduğu volvo'nun otomobil bilgisini kullanarak araba tasarlıyorlar, volvo'nun motorsporlarında ortağı polestar ile cyan racing'in binek otomobil serileri hakkında bilgilerini harmanlıyorlar ve reklamın babasını yapıyorlar. mesela tcr serisine cyan racing üzerinden lynk & co 03 ile katılacaklarını söylediler daha demin.

  https://www.touringcartimes.com/…tcr-entry-lynk-co/
 • wtcr’de 03 modeli ile boy gösteren çin menşeli otomobil üreticisi. araç normalden biraz farklı tasarıma sahip olsada pist aracı mevcut isveç bayrağı renkleri ile oldukça dikkat çekiyor. cyan racing

  türkiye’de ne zaman satışa çıkar bilinmez ama volvo kalitesine uygun fiyat ile ulaşılacak olması satış adetlerini hareketlendirebilir.

hesabın var mı? giriş yap