şükela:  tümü | bugün
  • şarkı sözleri çevirilerini bulabileceğiniz ve çeviri ekleyebileceğinzi bir site
  • büyük bir eksiği gideren site. etnik müziğe katkısı şüphe götürmez. daha çok kullanıcı ile daha çok eserin anlaşılmasını sağlar, umarım.
  • içeriğinde hatırı sayılır biçimde rusça-türkçe veya türkçe-rusça şarkı çevirisi bulabileceğiniz bir site.
  • allah razı olsun. çok seviyorum bu siteyi. yabancı şarkıları dinlerken mutlaka bunu açıyorum.
  • internette bulduğum en iyi şarkı çeviri sitesi.
  • çok hoş bir site. hazırlıktayken faydalı olmuştu dil geliştirmemde. hala giriyorum.
  • içinde birçok ülkeden kullanıcı barındıran ve çoğu şarkının onlarca dilde çevirisini bulabileceğiniz, kendiniz çeviri ekleyebileceğiniz dil geliştirmelik ve zaman geçirmelik hoş bir site.

3 çeviri yaptıktan sonra sağ altta sohbet aktif oluyor ve birçok ülkeden insanlarla çevirilerde yardımlaşabiliyor, gündelik sohbetler edip dilinizi daha da geliştirebiliyorsunuz.

çevirilerin yanında transkripsiyon istekleri de yapabilir, sözlerini bulamadığınız şarkılar için yardım isteyebilirsiniz.
  • günlüğümde, ekşi sözlük'te ve google+, facebook gibi sosyal medya hesaplarımda yaptığım şarkı sözü çevirilerini daha derli toplu olması için toplayacağım çatı.
  • moderatörlerin hiçbir şekilde yardımcı olmadığı site.