şükela:  tümü | bugün
  • dokuz eylül ingilizce öğretmenliğine yollayarak beni itü matematik mühendisliği öğrenciliğinden kurtaran sınav. zaten kazanamasaydık da atılacaktık okuldan. amma velakin...

sen beni kovmuyorsun. ben istifa ediyorum!
  • bu sınav sonucu ege bilgisayar mühünedisliğine gelen arkadaşlara, 7 yıllık tecrüblemle yardımcı olacağımı belirtmek isterim.
  • sınavla birlikte istanbul sbf'li olan tazelere yardımcı olabilecek konumdayım. bir mesaj kadar uzağınızdayım gençler.
  • tam 10 sene önce yaşadığım stresin, yıllardır devam eden ve değişen ayağı. insanı ikilemde bırakan sınav, öncesinde deli gibi yerleşmek istersin bir üniversiteye; istediğin olunca da bir an önce bitsin istersin. ama asıl kısır döngü şurda başlar, mezun olunca tekrar dönemk istersin. böyle de garip bir sürecin başlangıcı işte lys.
  • beni de doğu akdeniz hukuk fakültesine sallamış sınavdır kendileri. ulan ne hayallerim vardı be sözlük.
  • kuzen çapa tıpı basınca ramazan ramazan içmeme süper bahane olmuş sınav.
  • marmara ekonometri 2.ö 2.sınıf sonunda gıda mühendisliği deneme amaçlı girdiğim,olmazsa da istanbul üniversitesi'ne geçer 2.ö harcından kurtulurum mantığıyla girdiğim sınav.mf-4 ten 102.000 olunca gıda mühendisiği olamadı ama istanbul'u kazanmış bulunuyorum,bakalım ileride göreceğim artık ne kadar doğru veya yanlış karar verdiğimi.
  • yanlış yapılma ihtimali olup olmadığını sorguladığım sınav, neden sözelci ve ea cılar bu kadar kötü duruma düştüler ki?
  • taban puanlar ve ösym'nin tercih kılavuzunda öngördüğü puanları kıyaslayınca şu kılavuz ne büyük bir fiyaskoymuş diyor insan. neden böyle mantık dışı bir kılavuz hazırladılar hala anlamış değilim. bu kadar öğrenciyi boş yere umutlandırdılar.