şükela:  tümü | bugün
  • kenya üniversitesi beyblade antrenörlüğü kazandıgım sınav.
  • sonuçları açıklanmış sınavdır. yıldız teknik üniversitesi hakkında bilgi almak isteyenlere ve mühendislikle sağlık sektörü arasında kalanlara yardımcı olabilirim.
  • hacettepe üniversitesi için yardımcı olabileceğim sınavdır.
  • puanların dehşet derecede çakıldığı bir sınav olmuştur lys 2013.

denemelerde 465-470 ham yapan adam lys'de 432 puan yapıyor düşünün artık siz ne kadar zor bir sınavdı.

sonuc olarak; ey ösym, soruları bu kadar zor sormak zorunda mısın ??? neyse şimdi sınav stresi bitti, tercih stresi başladı. hülooooğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğ !

zödit: neden ama neden arkadaşlar??
  • sonuçları açıklanmıştır. bazılarını üzmüştür, bazılarını sevindirmiştir. istanbul aydın üniversitesi ile ilgili sorularınızı alabilirim.
  • cogu ogrenci artik ziyadesiyle bilgili ama "ben hicbir sey bilmiyorum" diyen turkce-matematik puanli arkadaslara tercihleri konusunda yardimci olabilecegim sinav. rehber ogretmen falan degilim ama ha, direkt isletme ogrencisiyim. tamamen subjektif yorumlarla aklinizi celecegim, ona gore.
  • beni şok etmiş sınav. beklediğimden inanılmaz iyi geldi. 39 2 mat 12.50 net geo ile 13 bin küsür olmuşum mf4de. vay arkadaş. harbiden puanlar düşmüş ya la. çok mutlu oldum. mf3 ise 9 bin küsür.* 2. seneme değdi sanırsam. ilk sene 55 bin civarlarındaydım. mezun kalmak isteyenlerin ilgisine.
  • zeki ama çalışmayanlar için doğu akdeniz üniversitesi hakkında bilgi verebilirim.

tanım: bugün açıklanandır.
  • istanbul üniversitesi hukuk fakültesi ile ilgili soruları cevaplayabilirim.

tanım : gençlik kabusunun 2013 yılı ayağı.
  • genel olarak sinema tv bölümleri özel olarak mimar sinan sinema hakkında kafasında sorular olan arkadaşlara yardımcı olabileceğim sınav.