• annanemin ölsem daha az üzüleceği sonucumun sınavıdır.
  • başarı rekorları kırmış bir eğitim sistemimizi tescillemis sınav. durmak yooihh yola devaaam!
    üzülmeyin gençler. sadece farkına varın artık bü ülkenin ve dünyanın gerçeklerinin. yine sizin ellerinizle düze çıkacağız. ama bırakın artık kaderciligi.
  • kenya üniversitesi beyblade antrenörlüğü kazandıgım sınav.
  • eskişehir ile ilgili soruları bende cevaplayabilirim.
    ayrıca afyon kütahya ve bilecik yazmayın. gittim gördüm aman diyeyim...
  • zirve üniversitesiyle ilgili soruarınız varsa paylaşabilirsniz
  • sonuçları açıklanmış sınavdır. yıldız teknik üniversitesi hakkında bilgi almak isteyenlere ve mühendislikle sağlık sektörü arasında kalanlara yardımcı olabilirim.
  • puan durumuna göre eskişehir'e gelmeyi düşünebileceklere yardımcı olabileceğim ve tercih etmelerini şiddetle önereceğim sınav.
  • hacettepe üniversitesi için yardımcı olabileceğim sınavdır.
  • puanların dehşet derecede çakıldığı bir sınav olmuştur lys 2013.

denemelerde 465-470 ham yapan adam lys'de 432 puan yapıyor düşünün artık siz ne kadar zor bir sınavdı.

sonuc olarak; ey ösym, soruları bu kadar zor sormak zorunda mısın ??? neyse şimdi sınav stresi bitti, tercih stresi başladı. hülooooğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğ !

zödit: neden ama neden arkadaşlar??
  • antin kuntin bir sınavdır. taşşağına senelerdir girerim bu kadar antin kuntin olanını görmedim. ha bir de idealist olup öğretmen olcam lan ben diyen canlarım benim. bir siktirin gidin. olmayın lan valla çok kötü. stajlar başlayana kadar bir sik anlamazsınız oh iyimiş dersiniz(dokuz eylül hariç). sonra o sınıfa girip bir gününüzü geçirince sokarım lan böyle işe dersiniz. baştan uyarıyorum, sonra demedi demeyin. ha dokuz eylüle de gelmeyin izmir diye. izmirde değil bucada. bakın bir daha söylüyorum bu çok önemli bucada. ben eve yürüyerek 15 dk diye gittim siz gitmeyin. ben kendimi sizler için yakmış olayım. hatta yavaş yavaş dağa kaldırıyorlar bütün fakülteleri.