şükela:  tümü | bugün
 • fen ve geometride nereden bakarsanız 8 fazla yanlışım çıkan sınav, sadece benim mi öyle acaba?
 • hacettepe üniversitesi için yardımcı olabileceğim sınavdır.
 • puanların dehşet derecede çakıldığı bir sınav olmuştur lys 2013.

  denemelerde 465-470 ham yapan adam lys'de 432 puan yapıyor düşünün artık siz ne kadar zor bir sınavdı.

  sonuc olarak; ey ösym, soruları bu kadar zor sormak zorunda mısın ??? neyse şimdi sınav stresi bitti, tercih stresi başladı. hülooooğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğ !

  zödit: neden ama neden arkadaşlar??
 • sonuçları açıklanmıştır. bazılarını üzmüştür, bazılarını sevindirmiştir. istanbul aydın üniversitesi ile ilgili sorularınızı alabilirim.
 • cogu ogrenci artik ziyadesiyle bilgili ama "ben hicbir sey bilmiyorum" diyen turkce-matematik puanli arkadaslara tercihleri konusunda yardimci olabilecegim sinav. rehber ogretmen falan degilim ama ha, direkt isletme ogrencisiyim. tamamen subjektif yorumlarla aklinizi celecegim, ona gore.
 • beni şok etmiş sınav. beklediğimden inanılmaz iyi geldi. 39 2 mat 12.50 net geo ile 13 bin küsür olmuşum mf4de. vay arkadaş. harbiden puanlar düşmüş ya la. çok mutlu oldum. mf3 ise 9 bin küsür.* 2. seneme değdi sanırsam. ilk sene 55 bin civarlarındaydım. mezun kalmak isteyenlerin ilgisine.
 • zeki ama çalışmayanlar için doğu akdeniz üniversitesi hakkında bilgi verebilirim.

  tanım: bugün açıklanandır.
 • istanbul üniversitesi hukuk fakültesi ile ilgili soruları cevaplayabilirim.

  tanım : gençlik kabusunun 2013 yılı ayağı.
 • hiç bir üniversite ile ilgili yardımcı olamayacağım sınav. çukurova üniversitesinin bütün bölümlerini birden okumadığıma göre ayrıntılı bilgi veremem çünkü. lakin anadolu üniversitesini yazmayın lan. hepinizi açıköğretim sanacaklar. sen kazanmak için okumak için bir yerlerini yırt, sonra okulunu öğrenen karşı komşu nazife teyze sana "bizim oğlan da açıktan işletme bitirdiydi" desin.
 • hakkında girilen entryleri okuyunca 4 sene önce össnin açıklandığı günü aklıma getiren sınav. vay be ulan ne güzel zamanlardı yaşlanmışız bildiğin.

  sınavdan iyi not alan arkadaşlara bir kaç söz söyleyeyim:

  gençler ne yapın edin tercihler bitene kadar iyice düşünün ne istediğinize odaklanın. puan durumunu, ülkedeki iş durumunu, okulu filan ikinci plana atın abicim. üniversite dediğin 4 yıl geliyor ve geçiyor inanın bana. ben de ekşide okurken "ulan amk 4 yıl zamanım geçicek okul nasıl önemsiz" diye kızıyordum. aha okulum bitti işte. siz mesleğinize odaklanın tercih yaparken. puanım heba olacak diye tıp yazmayın artık. sonra ağlıyorlar hastane koridorlarında arkadaşlarım. ya da puanım yetiyor diye kalkıp itü elektroniğe gelmeyin. he orayı kazanmışsan o bölümü de bitirirsin de sonra bir ömür sevmediğin işi yaparsın.

  bence meslekler ne işle uğraşır onun hakkında bilgi edinmeye çalışın önce. sorunuz olursa da mesaj atın yardımcı olmaya çalışırım.