şükela:  tümü | bugün
 • uygun bir fiyata gelmesi durumunda fenerbahçe' nin ffp belası sebebiyle iyi bir transfer olabilir. almaya değer bir risk, tabi fiyatı uygun olursa.
 • yaş 20, boy 1.84; türkiye cuk oturan futbolcuların çıktığı fransa lig 2 de 14 gol atmış bir sezonda. en fazla iki milyone gelir. güzel kumar olur.
 • 10m pound bonservis bedeliyle sheffield united’ a transfer olup 3 yıllık sözleşme imzalamış.
 • (bkz: lys mousset/@ceyar i kim vurdu)

  premier lig takımı sheffield united'da forma giyen 1996 (24) fransa doğumlu forvet.

  yarı senegalli*, yarı fransız* genetikli çift pasaport sahibi bir topçudur.

  altyapısından çıktığı le havre'den zamanının premier lig ekibi afc bournemouth'a (2016/17 - 6.5m € - yaş 21) transfer oldu. takımda geçirdiği 3 sene içinde bir türlü kendisinden beklenilen gelişimi gösteremedi.

  hal böyle olunca geçtiğimiz sezon (2019/20) zamanının yeni premier lig ekibi sheffield united'a (11.1m € - yaş 24) satıldı. kulüpteki ilk senesini (2019/20 - yaş 24) rotasyon - back up oyunculuğu arasında geçirdi. yeni sezon hazırlık döneminde (2020/21) baş parmağını kırdı ve sezonu açamadan 2020'yi kapattı.

  -------------bonus---------------
  takımının detaylı incelemesi için bakınız;
  (bkz: sheffield united/@ceyar i kim vurdu)
  -------------bonus---------------
 • 2022 kış transfer döneminin son gününde ingiltere championship takımı sheffield unitedtan italya serie a'da can çekişen salernitanaya transfer olan senegal asıllı fransız hücum oyuncusu
hesabın var mı? giriş yap