• ne oluyor? ne yapıyorsunuz sayın a.k. partisi? ülkenin %55-60'ı muhalif., bu insanları aşağılayarak, ötekileştirerek çatışma dışında bir şey yaratamazsınız. neyin peşindesiniz?
    konvoydan birileri inip o kamyonu ateşe verse hakkı değil mi şimdi?
  • akp'nin net olarak en cok korktuğu isim, özellikle kalelerinde baya kayma olmasından cok korkuyorlar..

muhalefet bu kadına daha cok sahip çıkmalı antep, konya ve kayseriden oy alacaksak alacak tek isim kendisi çünkü..
  • (bkz: akp turkiyesi)
    gün geçmiyor ki yeni bir rezalet yaşanmasın.
  • muharrem ince'nin kampüsünü ziyaret ettiği değerli,şerefli dekanımız alaattin duran görevden alındı.

sedat peker denen mafya, mitinglerde malumlar için oy dilenmeye başladı.

gün geçmiyor ki,stepne mhp ve akepe tarafından iyi parti standlarına saldırı yapılmasın.

televizyonlarda yer vermiyorlar ama bilmiyorlar ki,millet faceden sağdan soldan canlı yayınları anbean takip ediyor.

korkuyorlar...
  • ileri demokrasiler de böyle oluyor demek.
  • beyler ben avusturya’da yaşıyorum. dünyan’nın ve özellikle avrupa’nın daha özgür ve demokrat ülkelerinden biri olan avusturya’da bile bu tip ufak engellemeler oluyor.

15 ekim 2017’de genel seçimler oldu burada ve aklınıza gelmeyecek çirkeflikler yapıldı. anketlerde hep oyunu yükselttiği ve hükümette koalisyonu garantileyeceği net gözüken radikal sağcı parti fpö’nün lideri strache’nin canlı yayın konuşması yarıda kesildi hatta planlanmış bir mitingine izin verilmedi.

bazen kendimizi ve hükümetimizi çok eleştiriyoruz.

demem o ki; dünya’nın her yerinde olan durumlardan bir tanesi...

heryerde oluyor...

yarrak oluyor afedersiniz!

buraya kadar okuyup mal bulmuş mağribi gibi ağzının sularını akıtan akp’lileri tebrik ediyorum.

çünkü böyle şeyler yalnızca bizim topraklarda olur.

edit: 5 dakikalık istatistik - 3 fav geri alındı :-) + düzeltme
  • akp demokrasisinin neye benzediğini gösteren olay. belediye kamyonuna benziyor.
  • sessizce ilerliyor , kendisi tüm engelleri aşan bir lider ,salonun elektiriğini kestiler megafonla konuştu. son anda salonu kiralamaktan vazgeçtiler gene konuştu. onun için meral akşener alışkın böyle şeylere.
  • osmaniyeye gitmesini engellemek için çöp kamyonuyla makam arabasının önünü kesmişler.
    anlaşılan antep bld başkanı göze girme derdinde.
    ama bu tür hareketler türk halkında çok farklı etkiler yapar. iyi partinin ve meral ana için doping etkisi yaratacağına inanıyorum bu olayın.
    hipertansiyon quantumspor
hesabın var mı? giriş yap