şükela:  tümü | bugün
  • sol kesime uzun yıllardır beklenen heyecan ve coşku muharrem ince ile geldi,gece mitingleri,cesur meydan okumalar, hepimiz coşuyoruz ve bir değişim olacak diye inanıyoruz ama görebildiğim kadarıyla sayın ince etrafındaki bir kaç polis dışında bir korumaya sahip değil. allah muhafaza birileri muharrem ince'ye bir kötülük düşünecek diye korkuyorum. ülke zaten terör yuvası ak 47 ler, uzun menzilli tüfekler oyuncak gibi ellerde geziyor. m.ince'nin başarısının önünü kesemeyenler,gerek dışarıda gerek içeride başa gelmesini istemeyenler bir takım maşalara saldırı yaptırtacak diye endişe taşıyorum. belgrad ormanına sakladığımız şeyleri çıkarırız diyen tipler gidici olduklarını anladıklarında ince'ye saldırma potansiyeli taşıyor...kim bilir nasıl silahlar var ellerinde, yüzlerce metreden etkili sniperlar vb. bunlara karşı bir önlem alınıp alınmadığını merak ediyorum.

erdoğan yüzlerce korumayla, keskin nişancılarla,helikopterlerle,güçlü istihbaratla korunuyor.erdoğan'ın en güçlü rakibi ince'nin ise bir avuç korumadan başka hiçbir şeyi yok.
  • aslında benim de aklıma takılan bir konu. sürekli geziyor, miting programı da önceden belli. mesela yarın diyarbakır a gidiyor. suriye ye adam gönerip 3-5 füze attıracak adamlar var karşısında rakip olarak. korkuyorum sözlük...
  • dün gece cadde bostan mitingini izlerken benimde aklıma gelen sorunsal. son yıllarda ülkemin başına gelmiş en büyük umut yok olup gitmesin. umarım bu ihtimali düşünerek hareket ediyordur parti.