şükela:  tümü | bugün
  • düzgün okuyunca, adalete biz karar vermiyoruz demiş adam, daha ne desin.
  • çok doğru yerlerde doğru kelimelerle doğru tonda konuşan adamın sözüdür. muharrem ince 2. kere aday olduğunda kızmıştım, seçimler geliyor 2019'da alırsın partinin desteğini arkana hatta parti destek olmuyorsa ayrılırsın partiden bağımsız aday olursun doğruysan arkandan geliriz demiştim. haklıymışım.
  • ulkede demokrasi oyle bir yok ki; adamin soyledigi su aslinda en olmasi gereken, ozgurlukler ve demokrasinin temel yapi tasi niteligindeki sozu bile secim vaadi gibi geliyor.

eger secim vaadiyse bu vaat yeter bana. temel hak ve ozgurluklerin oldugu sistemde adalet ve liyakat de beraberinde gelir. isini iyi yaparsa herkes, ekonomi ve egitim de düzelir. carki cevirecek motivasyon, esasinda bu hayat gorusunde ve bu sozdedir. turkiye'nin en cok ihtiyac duydugu sey; temel hak ve ozgurluklerle demokrasidir.

benim oyumu alir!
  • --- spoiler ---

yani tabi buyrun oy verin ama sizin dediğiniz türden işlerin olmasını istiyorsanız komünistleri iş başına getirin. burjuva temsilcilerini değil.
    --- spoiler ---

amaç cadı avı değil. liyakat kuralı ile görevini hakeden görevinin başında zaten kalır. bu bizden değil o yüzden yaşamaya hakkı yok mantığı ile hareket eden akp işte tam da bu sebepten bok yoluna gidecek. adil olmak ve adalet neyi gerektiriyorsa o çizgiden çıkmadan hareket etmek bu ülkenin enbüyük eksiği ve sayın ince'de bu noktaya değinmiş. ne desin adam ? çıkıp '' akp li ne kadar amir,memur,bürokrat varsa alayını öpücem 'mi desin anlamadım ki.
  • kuvvetler ayriligi 101 tadinda aciklama. bunu anlayamayan tek haneli iq a sahip aktrollere selam.
  • bu gidişle muharrem ince’yi akparti saflarında göreceğiz.
  • menderes bey de böyle söylemişti, umarım devamı da tarihteki gibi olur.