• seçimler kazanılır kaybedilir de bunu ayıplayan çomarları ve bu nesilleri normal insan seviyesine getirebilmek bir asır alır.
  • muharrem incenin pazarda ıspanak satan halasının kızını görüp çekildiği fotoğrafı 2013 de tvitlediği tvittir. ne yazık ki yurdum yobazının alışkın olmadığı bir görüntü olması sebebiyle bazı çomarların kirli düşüncelerini açıkça ortaya sıçtığı tvittir aynı zamanda.
    buyrunuz: https://s1.eksiup.com/2046bcd61.jpeg

(bkz: beni sikenin önünde eğilirim)
  • bütün kuzenleri milyoner olanların anlayamayacağı olaydır.
    bundan beş sene sonra nerede olacağı da iyi takip edilmeli tabi. recep' in taksi şoförü dünürünün milyonluk şirketlerini de biliyoruz.
  • çok da şaşırmamak gerekli.çünkü m.ince biziz. sensin, benim, teyzem, halam, arkadaşım,amca çocuğum,teyze oğlum.

o halk. saraylar da yaşayıp, ahkam kesen biri değil o.

yerine göre sert,yerine göre hırçın, yerine göre yumuşak başlı.

çünkü o halk.sensin, benim, biziz o.
  • kuzenini, yegenini fuhusturucudan aklamadigi icin takdir edilebilecek bile bir satis eylemidir.
  • (bkz: kesme işareti)
    (bkz: ')
    (bkz: ince'nin)
    (bkz: özel isim)

tanım: kuzenine bile torpil yapmadığının göstergesidir. torpilci çomarların ağırına gidebilir.

edit: başlık değiştirilmiş, tişikkirlir ekşi :)

büdüt: lan iki teşekkür ettik diye muharrem'in adını neden kısaltıyorsun eyyy sözlük!!! karakter şeysinde de sığıyordu gayet. nedir bu sansür??
    geri aldım teşekkürümü bilesin.
    yola gel.
  • damadını belli bir mertebeye çıkartıp haksız kazançla halkın ekmeğini yiyen bir insanı destekleyenlerin hazmedemediği olay.

çalmak, çırpmak, haksız kazanç elde etmek, emek harcamadan bir yerlere ulaşmak bu ülkede vatana hizmet olarak karşılanıyor; emeğiyle, hakkıyla bir yerlere gelmeye çalışanlar ihanet ediyor öyle mi? düştüğümüz duruma bak.
  • zaytung'un bir twit'le eleştirdiği olay.

şöyle yazmış zaytung:
    --- spoiler ---

fotohaber - aile bakanı kaya: ''ben de çalışırken sık sık akrabalarımla karşılaşıyorum ama lafını etmiyorum...''

https://twitter.com/…tung/status/992851536765169666
    --- spoiler ---
  • bunların vekili zamında demişti kuran’da yazıyor eşe,dosta,akrabana yardım et diye.insanlar işine nasıl gelirse öyle anlıyor.kuran’da yakınlarına yardım et derken lise mezunu hiçbir vasfı olmayan akrabanı daire başkanı yap,açıköğretim mezunu kuzenini il müdürü yap yazmıyor.tam tersine kur’an işi ehline ver diyor.sırf senin gibi düşünmüyor diye yazılı sınavı 90 olan adama mülakatta 50 verip ele demiyor.akrabana varsa maddi anlamda da destek olursun,işi yoksa işte bulursun(becerisi,eğitimi yettiği düzeyde) ama lise mezunu kuzenini il müdürü yapamazsın yaparsanda o koltuğun asıl sahibinin ahı tutar elbet bir gün.
  • bazılarının düşüncelerinin çirkinliğini anlamak için güzel örnektir. siz adamlara laf anlatmaya çalışırsınız. adamlar namusuyla çalışanı değil, hırsızlık yapıp sülalesine dağıtanı destekler.

ha sorsan vatan millet sakarya.
hesabın var mı? giriş yap