şükela:  tümü | bugün
  • muharrem ince'nin seçim gecesi olduğu söylenen yer. bir swiss otel dendi bir divan oteli dendi. buradaki binlerce chp fanatiğinden biri açıklasa da öğrensek, neredeydi?

edit: allah allah, meğerse herkes lüks otelde olduğunu biliyormuş. e hani kaçırılmıştı? yoksa yenilgiyi unutturmak için yapılan bir algı çalışması mıydı? otel odasında olduğu doğruysa bir köşe yazarının yazdığı gibi çok alkollü olduğu için mi basından "kaçırıldı" acaba? (artık otelin güvenlik kamerası kayıtları açıklanmak zorunda. açıklansın ki kim nasıl 'kaçırmış' ortaya çıksın )

--- spoiler ---

aman demeye kalmadı muharrem ince kafaya o sert içkilerden birini daha dikti ve talimatı verdi:

“derhal basını arayın, açıklama yapacağım”

o anda garip bir şey oldu. ekip birbirine baktı, âdeta gözleriyle anlaştılar ve aralarından biri “tamam abi ama önce eve gidelim de şu sabahki kıyafetinizi değiştirelim” dediler. bu fikri ailesi de destekledi. hep birlikte apar topar çıkıldı ve muharrem ince eve getirilip yatak odasına sokuldu.

kapı üzerine kilitlendi.

...zaten konuşacaktı ama ertesi gün uyanması ve damarlarında dolaşan alkolden arınması gerekecekti.
    --- spoiler ---

http://m.turkiyegazetesi.com.tr/…t-ugur/602972.aspx
  • trollük yapıcam diye şirazesi kayan insan başlığı.

başlığa bak entriye bak.

(bkz: siktin formatı eyledin viran)
  • ananın amındaydı.
  • aynen kardeşim, hatta dev ekranda izliyordu.
  • 45-50 kişilik bir ekiptik diyor... çift kişilik oda mı kiralasaydı?
  • ya bunlar herkesin kendileri gibi çaldığı paraları harcadıklarını sanıyor. adam kendi kazandığı parayla isterse gider lüks tekne alır orada izler, sana ne?
  • senin vergilerle kiralanmadigi için takma kafana yiğidim.

vergilerinle yapılan harcamalarda da bu kadar hassas olmanı bekleriz.
  • benim ve benim gibi bağış yapan insanların parasıyla gittiği için akitlerin derdine düşmemesi gereken yer.

sheraton olur, hilton olur, divan olur, olur da olur. keyfi neresi istediyse orasıdır.

devlet parasıyla, yetimin fakirin hakkıyla daha fazlasını yapanlar utansın.