şükela:  tümü | bugün
  • tam hali muharrem ince'yi ekşi sözlük'e davet ediyoruz kampanyası olacaktı ancak sınırlanmadan dolayı olamadı.

danışmanlarının, en azından sayın muharrem ince'ye yakın kişilerin buraları takip ettiğini biliyoruz. bir şekilde, bu isteğimiz kendisine ulaşırsa, yoğun gündeminden boşta kalan vaktiniz bizler için ayıracağını düşünüyorum.

bir dönem chp genel başkanı kemal kılıçdaroğlu, anadolu partisi kurucu genel başkanı emine ülker tarhan katılmıştı mesela. cumhurbaşkanlığı aday sürecinde, adaylar bazında hiç katılım olmadığını, bunu muharrem ince ile birlikte seçime çok kısa bir süre kalmışken başlatabileceğimizi düşünüyorum.

hem kendisine zorlayıcı sorular sormak için de çok büyük bir fırsat yakalamış oluruz. örneğin, çocuklarıyla vakit geçirebiliyor mu, spor yapıyor mu, böylesi yoğun tempoyla nasıl mücadele edebiliyor gibi. başlık gündeme taşınabilirse eğer, sayın ince'den olumlu dönüş alacağımızı düşünüyorum.
  • ay olabilir mi böyle bir şey? olursa çok güzel olur gerçekten.
  • ''gece yorgunluk kahvesini içerken buralara da bi uğrayıp inceden estirse de ferahlasak.'' dediğim kampanya.
  • adamın oy alması gereken bambaşka bir kitle varken burayla vakit harcaması yanlış olur. bence boşuna oyalamayın ne ince'yi ne de akşener'i.

tanım: katılmadığım kampanya.
  • bu türkçe ile zor, sayısala hiç girme.
  • sonuna kadar desteklediğim kampanya. muharrem bey de gelsin, gerekirse meral akşener, temel karamollaoğlu da gelsin, buradaki gençlere kendilerini anlatabilme imkanını bulsunlar. bu türden gelişmeler kesinlikle faydalı ve olumlu faaliyetler olur.
  • katıldığım kampanya. gelsin de şu askerlik mevzusunu soralım.
    buradaki trolleri cevap olarak oğlu askerlik yapmış dediler. soru hala askıda.
  • ya hu gelip ne yapacak dediğimdir.
    buralar hep ince zaten gelip de vakit kaybetmesine ne gerek var ? onun yerine iki miting yapsa 0.5 puan koparsa kardır.
  • destekledigim kampanya.

yalniz ben de gelmek isterim, onu bastan diyim.