şükela:  tümü | bugün
5 entry daha
 • basligi tutmayinca ertesi gun ikinci entryi giren adi, asagilik, seref yoksunu bir mahlukun hezeyani.

  kaynak diye gosterdigi bir romandan alinti, o alinti kismi da soyleme dayali ama ne derece dogru bilinmez. atifta bulunan kisi oleli cok olmus, yalanlama imkani maalesef yok.

  bu tur mahlukatlara tarih nedir, gercek nedir anlatmak lazim. tarihi kaynaklari gostererek vahdettin’in ingiliz gemisiyle kactigini gosterirsin, inanmazlar. sonra da romandan alintiyi kaynak diye gosterirler.
 • yunandan ingilizden kaçmamış adam en has adamı topal osman'dan kaçmış he mi ?

  ulan zaten atatürk'ün muhafızları, dibindeki adamlar bizzat topal osman'ın adamları. "atanın eceliyle bile ölmesine izin vermeyin" diyen topal osman atatürk'ü öldürecekmiş he mi ?

  fesli delinin yalanlarıyla gidin az ötede oynayın, çünkü bu trollükler ancak acemi güldürür :)
 • buraya yazarak vakit kaybetmeyin ve başlığın entry sayısını artırmayın.

  bu iftiraları atan şahsı sözlük yönetimine şu metinle birlikte şikayet edebilirsiniz. kendi kendinize gaza gelmekten ve mayışlı trollere para kazanmak için ihtiyaç duydukları ilgiyi vererek tatmin olmalarını sağlamaktan başka bir şey yapmıyorsunuz.

  --- spoiler ---

  bu başlık ve #116475368 numaralı ilk entry, 5816 sayılı atatürk aleyhine işlenen suçlar hakkında kanuna göre suç içermektedir.

  sözlük yönetimince gereğinin yapılmasını rica ederim.
  --- spoiler ---

  tabi sözlük yönetimi ısrarla seslisessizharfler isimli atatürk düşmanı mayışlının açtığı başlık ve entryler için hiçbir şey yapmamakta, yazarlığına dokunmamakta. bunu da not ediyoruz, merak etmeyin.

  soru başlığa cevap entry girdik diye 2 hafta çaylak yapardınız bizi kanzuk, ne oldu da bu noktaya geldiniz siz?
 • annesini sevmeyenlerin iddiası. gerçi anneleri de bu göt kıllarını sevmiyor.. ne de olsa istenmeyen gebelik..
 • gün geçmiyor ki kendine sövdürecek bir yazar bir entry sıçmasın...
 • mustafa kemal, bunların anneanne ve babannelerini çarşaf üzerine serdi. şimdi çarşafın şerefini kurtarmaya çalışıyor. dedelerinin şerefsizliği için ne dese boş çünkü.
 • yanlış olaylarla ilgileniyorsunuz ülke zor durumdayken gemiylen teyyareylen kaçıyor mu kaçmıyor mu ona bakmalısın. liderler böyle günlerde belli olur.
 • bu beyin yoksunlarına yazmamak için ne yapıyoruz ?

  önce (bkz: başlıklarını engelle)
  sonra (bkz: engelle)

  çünkü cevap verildiğinde hoşlarına gidiyor. gerek yok, bir şey yazmayın ki kudursunlar.
 • sen en sonunda ne giyerek kaçacaksın bu laflar sana yedirilince yazarken aslan kesilip sonra süt dökmüş kedi gibi dolanmayın ortalıkta.
121 entry daha