• ananda benden kaçmıştı denilesidir! iftiracı köpek!
  • sanırım yazan şahıs atatürk asker gelince çarşafa bürünen teröristlerden sandı
  • üst edit: (bkz: sma hastasi ayaz bebegin 5 ayi kalmasi)

ahaha oğlum ne kafalar var ya. maraş dondurmacısından külahını kapan sözlüğe koşuyor.

böyle bir olay yaşandıysa bile o an öyle gerektiği için yaşanmıştır. kime ne kanıtlayacaksınız bunlarla. öyle bir nefret var ki, en ufak şeye bile tutunup canlı kalmaya çalışıyor. virüs gibi.

hayatı savaşlarla geçmiş, bütün güç odaklarını karşısına alıp milli mücadeleyi başlatan adama karanlıktan korkuyordu diyecek kadar gerizekalı adamlar, utanmadan analiz yapmaya çalışıyorlar.

bunlar bir de, korkusundan donanmayı haliç’e bağlayıp çürüten; gölgesinden korktuğu için bütün köşkü aynalarla donatıp içinden çıkamayan adama ulu hakan derler.

nato mermer nato kafa yemin ediyorum.

edit: yazar aşağıya bir şeyler daha yazmış. virüs işte, ne yaparsın. muhabbeti uzatmak yerine açık açık: “mustafa kemal, şeriat yanlısı vatan hainlerini sallandırdı; kuyruk acımız ondan” şeklinde itiraf edin de bitsin bu çamur atma sarmalı.
  • yok artık lebron james!!! şimdi de bunu mu yumurtladınız, güneş balçıkla sıvanmaz hala anlayamadınız mı?
  • 2021 icinde ssg cikip inci sozluk serefsizlerine laf sokacagina şu a.o.y.b gibi itlerin kamişini ağzindan çikarsin bi zahmet.. en ufak muhalifi got korkusuyla atiyor şu ataturk susmani serefsizlerden allah tan tirsar gibi tirsiyor sictigimin moderasyonu..
  • adam paşa maaşını alıp amerikan, ingiliz askeri olmak paşalar gibi yaşamak yerine, gidip vatanı kurtarma hareketi başlatmış. ordunun zor zamanlarında ingiliz zırhlılarına binip kaçmamış bir çok savaşa katılıp gazi olmuş ama kendisinden 100 sene sonra gelen beyinsiz bir grup götlerinden başka hiçbir kaynağı olmayan bilgileri ortaya koyup aha kaçtı aha gitti aha korktu diyerek kendilerini eğlendirsinler. heee kardeşim yedik !
  • bu iddialara inanan dangalak sürüsü ismet inönünün asker kaçağı olduğuna da inanmıştır. hatta bunların bir batın ilerisi ciltlerce kitabımsı zırvalar yazmıştır. ulan adam general. hayatında çavuştan öte asker ve karakoldan öte askerlik görmemiş adam sanıyor ki komutanlar öyle er gibi volta atar. sorsan vahdettin ingiliz gemisine kraliçeye tokat atmak için bindi der ama osmanlı paşasına korkak yaftası yapıştırmaya çalışır. aklı sıra "karı gibi çarşaf giymiş" deyip aşağılayacak. size söyleyim üstadınız evlenme ehliyetine sahip bile değildi! kendi karar verip evlenemeyecek adamı klavuz etmeye devam edin mecnunlar!
  • sözlükte küfrü sevmem ki bugüne kadar etmedim.
    bu iddiayı atana sesleniyorum.
    ulan dalyarak 7 düvele meydan okumuş , askeri eğitimin kralını alıp hiç bir savaştan korkmayıp, "tarih ve milletim huzurunda tüm mesuliyet bana aittir" diye dünyanın en ağır lafını söylemiş bir adam çarşaf giyerek kaçacak ha.
    buna kargalar bile gülmez.

senin ve senin gibi orospu çocuklarının yatacak yeri yok.
  • geldi yine tipini s*ktiğimin
  • zor, zor sizin işiniz de zor.

karşınızda öyle bir figür var ki ne taraftan bok atacağınızı şaşırdınız.

asla ihtimal vermiyorum da, tut ki doğru olsun bu hikaye...
    onca savaş, onca strateji, kurtarılmış bir vatan, okunmuş binlerce kitap, yazılmış onca kitap, gelişmişliğe giden yolda yapılan önderlik, savaştan çıkmış ülkeyi kalkındırmak, inkılaplar...

oğlum say say bitmiyor lan!
    diyecektim ki şu masal için bunları hiçe mi sayalım!
    da kardeşim hangisini hiçe sayalım, say say bitmiyor ki.

gerçekten çok zor sizin işiniz, yazık kimin çocuğuysanız.
hesabın var mı? giriş yap