1594 entry daha
  • o renault reklamı nedir yahu. rap söylemeler falan... neyse amirime yakışır.
  • serdar kuzuloglu da olsan demek ki parayi gorunce hemen homojenize oluyosun

e ben simdi zihnimin kivrimlarini dinlerken bu adamin soylediklerini nasil ciddiye alayim ki

olmamis galiba sezyumun ahlari filan tutmaya basladi
  • bayağı itici bir insan olduğunu düşünüyorum.
  • volkan öge ile renault reklamında rap müzik söyleyen güzide insan.

https://youtu.be/pxgd-uuynfo
  • ortamlarda adblock kullanırım diyen reklam karakteri.

yaa serdar efendi reklam kapatırım adblock kullanırım reklam görmem falan dersin, senin reklamda boynuna kocaman halkalardan oluşmuş zinciri çakar öle danslı manslı reklam çektirirler.

azıcık omurgalı olması lazım insanın. reklama karşıyım, kapitalizm çökecek falan ayağı çekip adblockla ilgili tweet'in 40ı çıkar çıkmaz, daha kapitalizme sallamanın dumanı soğumadan boynunda altın zinciri takıp şarkı söylete söylete kapitalizmin simgelerinin reklamını yaparsan olmaz.

edit: parasını kazansın tabi, kazansın da, öyle bol keseden sallayıp, söylediklerinin tam tersini yapmasın yeterli.
  • afedersin ama cıvık amirim
  • oğlum, herkes ekmeğinin peşinde. iş güç kalmadı kimsede ekonomi kötü. şaka geliyor galiba size. ben de tasvip etmem sosyal medyada tüketim toplumu, gelir adaletsizliği, kapitalizm zart zurt ötüp, sonra yaşına başına bakmadan saçma salak bir reklamda oynamasını ama, içinde bulunduğumuz süreç sanırım bunu gerektiriyor.

he multisense falan boş sevinmeyin, boşline clio'da hiçbiri olmaz *
  • o değil de volkan öge ne ara yaşlandı?
  • serdar abi allah aşkına zihnimin kıvrımlarına koysaydın reklamını, dünya hallerini yeniden başlatıp reklam koymama prensibini bir kenara bırakıp ona koysaydın reklamını. bu reklam nedir gözünü seveyim. yemin ederim gerilerek izledim reklamı. acilen aklımdan çıkması lazım bu şeyin * .
  • reno reklam filmindeki abartılı mimikleri ve tonlaması ile oyunculuğunun kötü olduğunu göstermiştir.

bu adam o reklamda oynamayı sağlam kaşeye kabul etmiştir yüksek olasılıkla, o kadar masraf edip de bi oyuncu koçu falan tutmak gelmedi mi aklınıza?

rapi ben yapayım dediği yere kadar olan kısım, reklam filmi için fikren fena değildi bence.
385 entry daha
hesabın var mı? giriş yap