• afedersin ama cıvık amirim
  • oğlum, herkes ekmeğinin peşinde. iş güç kalmadı kimsede ekonomi kötü. şaka geliyor galiba size. ben de tasvip etmem sosyal medyada tüketim toplumu, gelir adaletsizliği, kapitalizm zart zurt ötüp, sonra yaşına başına bakmadan saçma salak bir reklamda oynamasını ama, içinde bulunduğumuz süreç sanırım bunu gerektiriyor.

he multisense falan boş sevinmeyin, boşline clio'da hiçbiri olmaz *
  • o değil de volkan öge ne ara yaşlandı?
  • serdar abi allah aşkına zihnimin kıvrımlarına koysaydın reklamını, dünya hallerini yeniden başlatıp reklam koymama prensibini bir kenara bırakıp ona koysaydın reklamını. bu reklam nedir gözünü seveyim. yemin ederim gerilerek izledim reklamı. acilen aklımdan çıkması lazım bu şeyin * .
  • reno reklam filmindeki abartılı mimikleri ve tonlaması ile oyunculuğunun kötü olduğunu göstermiştir.

bu adam o reklamda oynamayı sağlam kaşeye kabul etmiştir yüksek olasılıkla, o kadar masraf edip de bi oyuncu koçu falan tutmak gelmedi mi aklınıza?

rapi ben yapayım dediği yere kadar olan kısım, reklam filmi için fikren fena değildi bence.
  • yillar yillar once kendisiyle twitter da tartıştıgim ikinci ünlü. amerika da olduğumu soylemedigim halde amerika dan yazmak kolay diye cevap vermişti. bunu nasil yaptı bende anlamadım sonra kendisine sormadım yani hesabimda en ufak bir iz olmadigi halde nasil oldu bende anlamadim yada bana laf soktu salladı diye düşündüm.
  • ne istiyorsunuz bu adamdan anlamıyorum. adam düşüncelerini söylüyor, üstüne düşüncelerini şekillendiren okuduğu kitapları paylaşıyor, izlediği videoları paylaşıyor, kendine ilham veren kişilerden bahsediyor. ne istiyorsunuz amk?

zihnimin kıvrımları podcastı gayet güzel olan kişi. adam, benim 1 ayda yapamayacağım okumayı özütüp 1 saatte bana sunuyor. daha ne isteyeyim.

istersen izle, istersen engelle görme bir daha. bu adama laf edenler acunun canlı yayınına katılanlardır net.
  • internetin ekipler amiri, türkiye'nin de sanal aleme alışma çabalarındaki elçi, gazeteci, nevi şahsına münhasır kişidir.
    (bkz: pc magazine)
  • birtanecik amirimiz. soz konusu reklami izledim, cok tatli olmus bence. ben güldüm. amirimize de volkan bey'e de sevgiler.
  • reis çok güzel olmuş, bi daha yapma.

tanım: multisense ekipler amiri
hesabın var mı? giriş yap