şükela:  tümü | bugün
  • başlığın tam hali "30 mart 2021 mansur yavaş'ın dünya belediye başkanı ödülü’ne aday gösterilmesi" olacaktı malum karakter sınırı.

sayın mansur yavaş'ın city mayors foundation tarafından düzenlenen 2021 dünya belediye başkanı ödülü’ne aday gösterilmesi olayıdır. "türkiye'de tek, asya'da 4 aday belediye başkanından biri olmanın mutluluğunu yaşıyorum. " teksin başkan ve inşallah başkanlığa aday olacaksın ve seni türkiye cumhuriyetinin başkanı yapacağız.

kaynak

debe editi: oy kullanmak isteyenler buradan oylarını kullanbilirler. @sananebrother nickli arkadaşa teşekkürler.

not: moderasyona ayrıca teşekkürler başlığı adam akıllı değiştirip taşıdıkları için.
  • yakışır başkanıma, kendisi ülkenin başına geçtiğinde en iyi cumhurbaşkanı ödülüne de rahatlıkla aday gösterilecektir.
  • herkesin cumhurbaşkanlığına aday gösterildiğini zannettiğine emin olduğum başlık. o da yakışır, bu da. not: başlığın ilk hali "mansur yavaş'ın aday gösterilmesi" şeklindeydi.
  • hdp görünümlü kripto akit görmemize vesile olan haber. bakalım daha neler göreceğiz!
    devam başkanım! seviyoruz seni!
  • darısı cumhurbaşkanlığına.
  • kimsenin onayına ihtiyacı yok.
    aklı başında, vicdanlı, düşünen, hakkı gözeten herkesin başkanıdır.
  • kurulduğu günden beri hdp'ye ve tüm adaylıklarında demirtaş'a oy vermiş biri olarak, kendisinin milliyetçi tarvrından oldukça rahatsız olmaktayım. benim cumhurbaşkanı adayım değildir. ama yaşadığım şehre gelse belediye başkanı olması için kampanyalarında bile çalışabilirim. "dünya" geniş bir ölçek ama türkiye'den bu listeye bir aday gösterilecekse bu kişi mansur yavaş olmalıdır. kendisi belediyecilik dersi vermektedir. başlık altında hdpli gibi tavır alıp, benim adayım ekremdir diyen trolleri dikkate almayın, engelleyip geçin.
  • helal olsun başkanıma
  • "başarının asıl sahibi mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum."

tüm övgüyü kendisine alıp, suçlamaları başkalarına atanlardan ziyade, mütevazılığından vazgeçmeyen adam gibi adam.
  • aslan başkanım benim.