• messier katalogunun üçüncü cismi. yaklaşık 500,000 yıldızdan oluşan açık bir yıldız kümesidir. çoğunlukla genç yıldızlardan oluşmuştur. mutlak parlaklığı (bkz: mutlak parlaklik) -8.93'dür; yani güneşten 300,000 kez daha parlaktır! dünya'ya 33,900 ışık yılı uzakta olduğu için ancak 6.2 kadir parlaklığında gözlenir. charles messier tarafından bulunmuştur.
  • ne kadar kaslı, ne kadar diri olursa olsun asla bir (bkz: bmw 335i) değildir. m serisine bunlarca parayı verene kadar gidin 335 alın ve ufak bir kaç modifikasyon ile e46-e90-1-2-3 m3'lerin yolunuzdan çekilmesini seyredin.

tabiki m3 stock olmalı yol vermesi için, sayılı supercharger'a vs denk gelirseniz koca trafikte o da sizin şanssızlığınızdır.
  • bakırköy-kayaşehir metro hattının kodudur. bu hattın önce kirazlı-başakşehir, ardından başakşehir-kayaşehir son olarak da bakırköy-kirazlı etabı tamamlandı ve şu an bakırköy-kayaşehir arası çalışarak istanbul’un güney-kuzey yönünde çok büyük bir ihtiyacını gideriyor ama ve bu çok büyük bir ama hattın son açılan bakırköy-kirazlı etabı rezalet. yeni açıldığı için eksikler olabilir ama ben rezalet olarak bu eksiklerden bahsetmiyorum. normalde yeni açılan bir hat temiz ve steril olur ve gerçekten yeni açılmış olduğu detaylarda belli olur. bu hattın duraklarındaki işçilikler o kadar kötü ki insanın o berbat işçilikler karşısında nutku tutuluyor. duvarlardaki işçilik kusurları bir yana duvarlar yeriyle pislik içinde, yerler harç lekesi dolu ve her gün silinmesine rağmen pislik zerre giderilmiş değil. sanki yeni inşa edilmiş bir hat değil de evi tadilata gelen ustaların içine sıçıp bıraktığı bir ev gibi duruyor. asıl önemlisi hatta ray zemininde çatlakların varlığı. özgürlük meydanı durağında bir iki çatlağa denk geldim. çatlak mı beton ayrımımı emin olamadım zira ray zemini yekpare beton değil, kısım kısım kalıplanmış ama gördüklerim çatlak gibi duruyordu. bunun raylara etkisi ne olur bilmiyorum. ciddi bir şey olsaydı muhtemelen hat açılmazdı o sebeple bunu çok kafaya takmıyorum.

umarım yakın zamanda daha temiz ve daha bilgilendirici hale gelir bu bahsettiğim bakırköy-kirazlı etabı. emeği geçen herkesin eline sağlık. yatırımı betona ve asfalta değil, raylı sisteme kaydırmamız gerek.

görsel
  • g-code ' da aynanın normal yönde dönme komutudur m4 ise tam ters yönde
  • (bkz: bmw m3)
  • (bkz: m3 works)
  • 3 eski whitesnake elemanı tarafından eski whitesnake şarkıları çalmak için kurulmuş grubun adıdır aynı zamanda. micky moody, bernie marsden ve neil murray'dir bu m3. tony martin vokalde, jimmy copley davulda, josh phillips klavyede eşlik etmiştir kendilerne.
    http://www.rockdetector.com/artist,36697.sm
  • tony martin'in ayrılması sonucu yerine eski rainbow son yngwie malmsteen vokalisti doogie white gruba dahil olmuştur.

http://www.roadrun.com/…de=article&newsitemid=22950
  • hayranlarını mutlu edecek bir dvd çıkarmaya hazırlanan yaşlı dinazorlar.

http://www.roadrunnerrecords.com/…&newsitemid=28319
hesabın var mı? giriş yap