43 entry daha
  • ulan bu açıklamayı da savunmayın. işte böyle canan ve sezgin tanrıkulu ayarında konuşanlar olduğu için chp'ye oy vermiyorum. eminim benim gibi olan birçok kişi vardır. aktroll falan da değilim. aktroll he hee diye geçiştirin siz.

bir de ekonomiden falan konuşuyor utanmazlar. türkiye, kurtuluş savaşını verirken orta asya ve kafkasya'daki türk asıllı ve müslüman halklar para toplayıp sovyetler aracılığı ile bu parayı türkiye'ye iletti. o insanlar, türkiye'ye yardım ederken çok mu zengindi he? haa sovyetler bunun çoğunu cep yaptı orası ayrı. sovyetlerden gelen yardım nasıl geldi sanıyorsunuz he siz bencil herifler?

edit: hadi çok kudurdunuz gerek yok ama ekleme yapayım: oğlum akp'nin yaptığı birçok yanlışı inkar mı ediyorum ben de, bana anlatıyorsunuz? oy kullanmıyorum ben 4 yıldır falan. akp'nin yanlışlarını bana niye mesaj atıyorsunuz?

edit2: çarpıtmayın falan yazanlar olmuş. benim böyle bir derdim yok. birisi bana türkiye'nin ösocuları azerbaycan'a savaşa gönderdiğini kanıtlayabilir mi? cidden soruyorum bunu. büyük iddia çünkü. olayı takip etmeye çalışacağım. çünkü bu sözleri hdp hariç birinin sarf etmesi benim için büyük yanlıştır.
  • vay amına kodumun ya söze bak, atatürk'ün partisi kimlere emanet.

sonra hiç bana neden akp iktidar demeyin, böyle millet devlet düşmanları başta olduğu sürece chp bi sikim oy alamaz bu halktan.

peşin edit: antiakp
  • tabi ya bize gelince uluslararası hukuk. başlarım böyle hukuka. yardım edeceğiz tabiki. gerekirse asker de göndereceğiz.
  • "azerbaycan’ın sevinci bizim sevincimiz, kederi bizim kederimizdir."
    mustafa kemal atatürk
  • mehemmed emin bey, men dünyaya senden üç sene erken göz açmışam. ancag bütün türk aleminde türkün istiglal bayrağını sen galdırmışsan ve bayrag enmesin deye, men senin elinden alıb türkiye üzerinde dalğalandırmışam. enmez demişsen bu bayrag, enmeyecektir.
  • türklük öksüzlük gibi birşey.

işgal altındaki yerleri bile kurtarmak suç.
  • türkiye'den herhangi bir başka ülkeye asker gönderilecekse bunun yetkisi tbmm'dedir. genel kurul karar alır ve asker gider. bunun dışındaki her türlü faaliyet yasa dışıdır. maaleseftir. ha ama yasa masa ben sallamıyorum, yasa da benim dışı da sana girsin kafasındaysanız, bu adamı eleştirirsiniz işte. yıllardır zaten anlaşamadığımız olay bu fark ederseniz. yasa dışısınız.yasa dışı olmayı da maarifet sayanlardansınız.
  • cihatçı savaşçılar dendiğinde hep amerika örneği veriliyor da ben bugüne kadar amerika'nın kendi sınırları ve çevresini meksikalı milislere ya da kürt guruplara* emanet ettiğini duymadım. biz oto boka ne idüğü belirsiz kafa kesen gurupları yolluyoruz, malesef.
  • vatan haini küstahça bir açıklama. kime yardım edecek lan başka. her yer başka türk cumhuriyetleri bambaşka. vatan toprağından ayrı tutmayız. chp bu ayrık otlarınlar ayıklanmalıdır. atatürk olsa ne yapardı bunları tahmin etmek zor değil. kaynak
224 entry daha
hesabın var mı? giriş yap