şükela:  tümü | bugün
  • yazar... düşünür... sorgular... yeni gibi olsa da buralarda, buralara yabancı değil. hele biraz daha yazsın da buralar hep entry olacak gibi geliyor. şimdilik kısa tutmak istiyorum. sen uzun uzun yaz okuyacak birileri çıkacak merak etme.

şimdiden söyleyeyim bu fosseptik yuvasına dönme eğiliminde olan mecrayı güzelleştirecek bir insan. doğal badi.
  • rahatsız etmeye kaldığı yerden devam ediyor. öyle güzel ince ince taşşak geçiyor ki muhattaplarına acıyor insan (:
  • kendini ayrıcalıklı addeden, kafayı kürtlerin altındaki arabalarla bozmuş yavşaklara gereken cevabı yapıştırmış adam gibi adam.
  • yazdığı iki güzel entry ile kürtlere nefret kusan ırkçılara çok güzel cevap vermiş yazar #33929387 #33929550. ben yeni fark ettim ve badilere ekledim. ama bazı arkadaşlar ironi yaptığını anlamamış, o arkadaşlar entryleri bi daha okusun lütfen.
  • genel olarak tarzı sözlükteki beğenilen ırkçı, devletçi, faşizan vs. entrylerle ince ince taşşak geçmek (ama taşşak geçerken de bir nevi yapısökümü yapmak) şeklinde olduğu için, önce muhattap aldığı entryleri okumak lazım. yoksa o ironileri anlamak mümkün olmaz ve tam karşıtı olduğu düşünceler kendi düşünceleriymiş gibi bir yanılgıya düşülebilir.

o değil de olm adam zaten çok az yazıyo, iyi şu ortamdan soğutacaksınız valla..
  • "insanı entri girerken iki kere düşündüren yazar. bazen, darbe sonrası neslin ahvalini ve hayatlarımızın kısırlığını anlatmaya, insanların onun yazdıklarına bakıp da, hala sözlüğü zırvalarıyla dolduruyor olmaktan utanmamalarından başlamalıyız diye düşünüyorum." demiştim bir zamanlar, benzer birisi için. aha da copy paste yaptıran yazar.
  • dandik bir troll.
  • kendisini ( yeniden ) bulmuş olmaktan memnunum... okuduğunuz her seferinde eline, zihnine sağlık diyeceğiniz bir yazardır

(bkz: #43952596)