• merak ettiğim şu;
    zaten maaşımdan kesintiyi devlet almıyor mu?

ne bu tantana..
  • devlet zaten eminönü'nde ki restaurantlar gibi servis ücreti adı altında yediğinden daha çok para alıyor bizden amk. ne bağışlaması.
  • davet edenlerin emeksiz, çabasız, vur patlasın çal oynasın şeklinde hayat tarzı devam etsin diye burada milliyetçilik, din ve ahlak timsalini oynadığını herkes görüyor mu ?
    diyor ki "ülke milli mücadele veriyor" ama sormuyor ki bunca yıllık koca cumhuriyet neden milli mücadele verecek duruma geldi ?

aslında milli mücadele filan verildiği yok, bir kesimin ülkenin kaynaklarına ve sistemine kene gibi yapışması, bunları har vurup harman savurmaya alışması ve buradan çekilmek istememesi var.

ülke sevgisini ve güzel ahlakı sizin gibi emek hırsızı, burada başlık açıp hit alma karşılığında beslenen vasıfsız ağlaklardan öğrenecek değiliz.
  • kesin ödenir.
  • yolcu, hasta, araç geçiş garantisini kime veriyorlarsa onlar bağışlasın. ya da boş beleş danışmanlık yapanlar, milletvekilleri maaşlarının yarısını bağışlasın. memleketi ben mi yedim de ben fedakarlık yapacağım. memleket batacaksa yönetenler özür dileyip istifa etsin. bugün gelinen durum onların suçu değil mi de onları da bağrımıza basacağız?
    ben yokum. yaz -1
  • ciddi ciddi de başlık acıyor troller. arada bir şanslarını deniyorlar belki tutar.
  • maaşım henüz yatmadan %40'a yakınını devlete bağışladığım için katılmayacağım kampanya. başka kampanyalar bulmak lazım.
  • arkadaşlar saraylarından, eşlerinin çantalarından, oğullarının gemilerinden, makam araç konvoylarından feragat edecekse neden olmasın dediğim kampanya.

başlığı açan salak arkadaş vatandaşın kıt kanaat geçindiği maaşa göz dikeceğine yukarılara baksın.
  • zaten brüt maaşımın %25ini devlet alıyor. daha me yapayım
hesabın var mı? giriş yap