şükela:  tümü | bugün
  • kendisinin dediğine göre maaşında sadece azalma olmuştur yani hâlâ almaktadir.

türkiye'de akademisyenlerin ve hocalarin ne derece niteliksiz olduğunun ufak bir kanıtı sadece. yüzde 90'i parasi için bu meslekte
  • maaşını normale göre çok verseler puanları arttırması gerekir bu mantıkla hocamızın, güzel trollemiş *
  • biz bu mesleğe öğretmen demiyoruz yalnız.
  • taktiğe bak! üniversite yönetimine karşı öğrencileri kışkırtıyor. her koldan mücadele... iyiymiş...
    özel sektör söz konusu olunca kızamıyorum.
  • "ileri ki zamanlarda" yazan bir öğretim görevlisi gibi geldi bana "burak" arkadaş.
    acil imla kılavuzu ve bir tur türkçe dersi de alması gerek.
    senin vereceğin sıfıra ve maaşının düşürülmesine karşı direnme şekline ne demeli hoca müsveddesi. öğrenciye böyle muamele yapılır mı.. öğrencinin suçu ne..
  • bir dahaki sınavda öğrenci çıkıp demez mi “burak parası neyse verelim, bırak bu işleri tatava yapma, bas yüksek notu” diye? ben olsam kesin derdim mesela.
  • 'ki' ekini doğru yazamayan üniversite hocasının uyguladığı yöntemdir.
  • burak'ın profil fotosu kadın imajı yalnız. bir tek benim mi dikkatimi çekti ki şimdi? kolpa haber bence bu.
  • ya baya öğretmenlik olmayan bir durum. öğretmen yemez,öğretir,fark vardır öğretmende inanmam 0 verdiğine. ki durum öyle ise maaş alıyorlar. o, zaman öğtetmen olmadığını söylüyorum.
  • genç birisi olduğunu düşünüyorum. biraz da akıl olarak kıt biri sanırım. alan bilgisi anlamında değil, pratik zekası pek olmayan biri gibi geldi. çocuk yazmaz öyle şey zira.

hesabın var mı? giriş yap