şükela:  tümü | bugün
 • her tarafından avamlık, görgüsüzlük, kalitesizlik ve basitlik akan şu iğrenç, cinsiyetçi ve hastalıklı başlıkların artık baymasıdır. maaşları alan hep erkek, bahsedilen maaşlar da 10.000 15.000 gibi aslında hiç de yüksek olmayan ama vizyonsuz bir abazanın gözünde tüm kadınları sözümona satın almaya yetecek maaşlar. maaşları alanların neden hep erkek olarak kurgulandığından ve işten çıkartılma ihtimalinden hiç bahsedilmemesi de ayrı saçmalık.

  edit: "nooldu ulen 10.000'i az mı buldun" şeklindeki kalitesiz cevaplardan da anlaşılacağı gibi tamamen insanı değersizleştirme amacı güden bir akım bu. adam kendini o kadar maaşla tanımlıyor ki şu başlıkta bile 10.000 az bulunduğu için değersizlik hissine kapılıyor. lan hıyar seni savunuyoruz burada sen gelmişsin 10.000'e takılıyorsun. maaş 100.000, 150.000 olsa dahi insanları bu kadar değersizleştiren başlıklar mide bulandırıcıdır. maaş başlıkları sadece kadını değil, erkeği de aşağılar. sen x maaşım var diye meydana çıktığında kadınları değil kendini aşağılıyorsun farkında değilsin.
 • "delikanlı adam başkasından emir almaz,başkasının yanında çalışıp maaş almaz.erkek,kendi işini kurup kendi parasını kazanana denir" diye bir polemiğe çekelim bunları.
  sonuca kadınlar karar verir.
 • ülkemizde eğitim durumu ne olursa olsun, kendine güveni olmayan ezik erkeklerin kendilerini psikolojik olarak rahatlatma yoludur. aslında maaşlarıyla şov yapmaya çalışarak ben beceriksizim, özgüvenim yok lütfen kızlar siz bana yazın diye yalvarmaktadırlar.
  bunun farklı versiyonları ev araba muhabbetleridir.
 • "...bahsedilen maaşlar da 10.000 15.000 gibi aslında hiç de yüksek olmayan ama vizyonsuz bir abazanın gözünde..." demiş.

  yani bahsedilen başlıklarda yapılandan çok farklı bir şey yapmış. ahahah.
  vay amk ya.
 • 16.000 alanları ırgalamayan erkek grubudur.
 • 10-15 bin tl yi az bulmuş ve işten çıkarılma ihtimalinden bahsetmiş. hayır çıkarsınlar ne olcak cv ye yazmışım zaten kral gibi firma istediğim yerde bu kariyer ile iş bulmam 6 saat sürmez. isyanını başka yerde yap kardeş.
 • ülkemizdeki ortalama kadın profilinin kaçınılmaz sonucu.

  bilkent'te öğrenci servisinde arka koltuklardan birinde oturuyorum. arka tarafta iki tane kız sevgililerini kıyaslıyor. biri diyor ben en son passat'a bindim, öteki diyor ben bmw'den aşağı binmedim.

  kafede otururken bir kız kankasıyla muhabbet ediyor. diyor ki, çocuk arabam var demişti, meğer opel astra'sı varmış, o da şirket arabasıymış, ben de bir şey sanmıştım.

  facebook'tan bir kız beni bulup ekliyor, sonra mesaj atıyor tanışalım diye. biraz muhabbet ediyoruz telefonda ve sorduğu ilk sorulardan biri nerde çalıştığım ve maaşım.

  yine bir kafede bir kızla tanışıyorum, bir iki muhabbet ediyoruz. sonrasında bara gidiyoruz biraz daha oturduktan sonra evlere dağılırken numarasını veriyor. bir kaç gün sonra tekrar buluşuyoruz, ne var ne yok, iyilik sağlık, ... derken seni evime çağırmak istiyorum diyor. ancak evi boyatıyorum şu anda, daha bitmedi o yüzden çağıramadım diyor. ne zaman biter diyorum, bilmiyorum boya fiyatları çok arttı param kalmadı, ne zaman param olur da boya alabilirsem o zaman biter diyor (!).

  şimdi burada maaşlı erkek başlıklarına laf eden, ama aslında paraya tapan, saygıdeğer, çok muhterem kezbanlarımız! param var diye kendini pazarlamaya çalışan bu angutlar sizin eseriniz. boşuna tantana yapmayın.
 • arz ve talep olduğu için sürekli artan başlıklardır. malum bekar kız erkeği görünce ilk düşündüğü şeylerden biride maaş mevzusudur.
 • bahsedilen başlıklar tiksinç entry'ler içerebilmektedir. ancak böyle bir konuda tersini düşündüğünüzü ifade etmek için de bir fırsattır aslında. ifade edilmeyip tartışılmaması yok sayılması ne derece doğrudur acep?