şükela:  tümü | bugün
3896 entry daha
  • her şarkısını bir masal dinler gibi dinliyorum. hepsi birbiriyle ilintili hiçbiri birbirine benzemiyor. bu kadar üretken nasıl olabiliyor, nasıl kaliteyi bozmuyor? pes diyorum, hayranıyım.
  • var mı daha iyisi ?
    https://youtu.be/me1waocudmw
  • bu gece harbiye konseri beklentimin cok cok uzerinde gecen tatli insan.

iki ay once olsa muhtemelen konserine gitmezdim. birkac sarkisini biliyodum sadece. sonra bir roportajini izledim ve acayip sempati duymaya basladim; kendini ifade edis bicimi, o safligi, tavirlari hosuma gitti. cok samimi ve ıyi biri gibi geldi. sonra birkac sarkisini daha dinledim ve cok begendim.

bu gece yorumu ve muzisyenler cok iyiydi. gercekten cok tatli birisi. eglenceliydi.

konserin tek eksigi alkol. allahsiz harbiye nasil bira satmiyor? inanilmaz cidden.
  • harbiyeyi yıktı bu gece çiçeğim
    sen hep müzik yap hep hep
    sanatsever vatansever insansever çiçek gibi biri güzel insan canım benim
  • çok uzun süre sonra harbiye konserinde yerimi aldım. mabel gerçekten harikulade bir insan.

en son ataköy marina konserinde izlemiştim kendisini. sahne performansı nasıl üst seviyelere çıkarılır, buna gözlerimle şahit oldum.

üstteki arkadaşın da söylediği gibi alkol satışı olmaması çok üzdü. eğer alkol olsaydı konser keyfi x3 olurdu. :)
hesabın var mı? giriş yap