şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ekşi yönetimcilerin alması gereken karar. baydı artık durum.
 • internete giren herkes tarafından bilinen 3 tane site var. her maçı da yayınlıyor bu siteler ve her sitede de en az 3 link oluyor. hadi hiç anlamıyorsun link mevzusundan, google'a yazsan çıkıyor linkler. hadi google'a yazmaya bile üşendin, sözlükten link istiyorsun ona da eyvallah. yahu bir kez istedin ya o linki kaydet haftaya yine o siteyle diğer maçı da izlersin. her hafta aynı kişiler neden link ister anlamak mümkün değil.

  maçla ilgili "harika" yorumları okumamızı da engelliyor bu durum. bu "harika" yorumlardan "soktuk, boru döşedik, fenev, 8taş, hamsi, cincon, bukalemun," vb. kelimelerin geçtiği entrylerin de silinmesi ve yazarların çaylak yapılması durumuyla birlikte desteklediğim eylem.
 • her takımın birden fazla taraftar forumu var. anlıyorum orada yazılan çizilenler sizin görüşünüzü yansıtmıyor veya oradakileri küçük çocuklar olarak görüyorsunuz ama en azından maç linki için oraya uğrasanız bir çok link verecek kişi ile karşılaşırsınız. bak twitter demedim hiç.

  hadi onuda geçtim biri yazıyor burada olağan üstü espri kabiliyeti ile "ülker link olmadan gitmeyen maç" diye. heh işte herkes o adama sorsa ne yaptın buldun mu linki diye onada razıyım.

  ulan maç yorumları okuyacam diye giriyorum başlığına ilk yarı yorumlar sadece link isteme üzerine. birde arada gol olduysa x kişi soktu, kobrayı gösterdi arası link isteyenler çıkıyor yine karşıma.

  bak ciddi söylüyorum lig tv'nin yerinde olsam siteyi kapattırmak için elimden geleni yaparım. ulan böyle aptalca şey olabilir mi. birde sözde ülker link denilerek saklanılıyor istenen şey. herkes aptaldı senin ne istediğini bilmiyor lig tv.

  sözlük yönetimi şu olay ile ilgili 3 tane yazarı uçursa bu iş bu siteden temizlenir. biliyorum sallandırcaksın taksimde 3 tanesi mantığı ile aynı. çok da doğru bi çözüm.

  o yüzden sadece çaylak olması da değil direk uçurulması gerekir. sonra fake hesabı ile mi isteyecek ne yapacaksa yapsın artık.
 • bence su sekilde olsa daha iyi olur: mac linki isteyen tespit edilip kendisine ozel mesajla gizli bir link gonderilir. kurban bu link'e tikladiginda hesabi direkt kapanir. sonunda "emin misiniz" gibi uyarilar cikmamasi lazim. sozluk yonetimi bu onerimi degerlendirdikten sonra ozel mesaj yoluyla bana ulasabilir.
 • yeni sezonun ilk günü harekete geçmesini dilediğimdir. ekşi sözlükte kalite artırmak amaçlı güzel bir hareket olur.
 • yönetimci kavramı ile derdini anlatmaya çalışanların da dahil olması gereken uygulama.
 • kombine pazarlığı yapanlar da eklenecekse güzel uygulamadır. umarım olur.