• boktan bir durum da olabilir.
    netekim kız aslında bir takım arkadaşınıza gelmiştir, başta üstünüze alınırsınız, fakat olayı anlayınca yamulursunuz;
    ya benim gibi hırs yapar kaleciye falan çalım atıp gol atarsınız, ya da benim gibi sahada mal mal gezer alnınızın ortasına şutu yersiniz. (bkz: ikisi bir arada)
  • mutasyon geçirme sebebidir..ahlaki bir mutasyonda geçirilebilir.kız yokken pas gelmediğinde arkadaşınıza "pas atsana amuagoduuum" şeklinde hitap ederken kızın gelmesinden sonra bu hitap şekli "arkadaşlar şahsi oynamayalım lütfen ama" şeklinde değişmesi deneysel ortamlarda kanıtlanmıştır..
  • new york..hillside town futbol stadyumu...akşam saatleri...

-herıld! 15 saniye kaldı!
    -tamam o zaman...stivın sağ yarddan uzun koşu yap ben 45 derecelik açıyla atıcam sana topu
    -stivın çok hızlı koşman lazım adamım!
    -stivın sayı olmazsa finallere gidemeyiz!
    -stivın o sayı olmazsa yarra yeriz olm!
    -stivın sayı olmazsa ebeni sikerim çocuk!
    -stivın marla nerede adamım?
    -hasta teyzesinin yanında kalmak zorundaydı dostum..halbuki ona şu an çok ihtiyacım vardı!

new york...hillside town marla'nın teyzesinin evi...akşam saatleri...

-ohhh marla ohhh
    -kökle koçum aslanım her şeyim!
    -marla sen bir harikasın
    -sen de öylesin maykıl
    -stivın nerde bu arada?
    -sabah akşam top oynuyor pezevenk! bir onunlayken böyle haldır haldır gelemedim...oh be üstümden yük kalktı
  • bu durumda maç yapmaya devam edeceğinize kızın yanına gidin hemen.
    sahada yaptığınız en artistik hareketten daha etkili olacaktır bu.
    zira ben hiç "ay ercan'ın voleyi gördün müüüüü..." diye bir erkeğe tav olan kız görmedim.
    görmeyeceğim de.
  • (bkz: steve jobs)
  • bu olayın arkasından tabii ki tribünlere oynanır.*
  • orta saha oyuncuları için drama dönüşebilen hadisedir.hatun kısmı teknikten,asistten,futbol zekasından pek anlamadığı için arada harcanan adamlar bunlar.hatunun dikkatini çekmek için çok kasanları zamanla oyun disiplininden koptukları için sabri sarıoğlu-cihan haspolatlı arasında gidip gelmekten başka bişey yapamazlar...forvet oyuncularına kin güderler.içlerinden "olay bende,asisti ben yapıyorum,pozisyonu yaratan benim, kaymağını bu ibne yiyor" derken ki bakışları forvet oyuncusunun attığı golden hemen sonra görülebilir.bu fesatlık ise şahsi oynamaya neden olup hatunun önünde sıçmayı da beraberinde getirir.yazık lan adamlara. *
  • işte alvaro recoba da böyle bir durumdan sonra doğmuştur.

sırf recoba mı, dünya çapında nice halısaha topçusu kıvamında takım oyununa yatkın olmayan teknik zibidileri doğuran durumdur.

footballers' wives tadında yapımlara ilham kaynağıdır hatta hatta.
  • orta saha çizgisi ile taç çizgisinin birleştiği noktadan gol atabilmeyi sağlar.
    ayrıca bu kızla tanısılır bir gun. tanısıldıgı yetmez bir de sevgili sıfatı alınır. laf lafı acar ve acı gerçek ortaya cıkar,
    yıllar evvel aynı halı sahada yaptıkları folklor çalışması bittikten sonra o sırada antremandan çıkan hoşlanan kişi ve arkadaşlarıyla maç yapan ekibin kalecisidir o gozlerine korkarak bakılan kız..

acı olan ise kız maç boyunca elemanın gavura vurur gibi vurdugu topları bile olur olmadık kurtarmış, koşu yoluna atılan topu gole cevirmek için depara kalkan hoşlanan kişi tarafından bir gol ugruna resmen ezilmiş ancak gole izin vermemiştir.
    zaten ilk ve tek kavgada futbol yuzunden edilmiştir.

(bkz: isim verip rencide olmak istemiyorum)
hesabın var mı? giriş yap