• illa da izleyeceğim ölüyorum maç izlemek için desem verir parasını izlerim lanet kanallarını lakin merak ettiğim bir şey var.

hangi hak ve hukuk böyle bir şeyi kapsayabilir? muz cumhuriyeti olmayan bir ülkede "bu program üzerinden illegal yayın yapılıyor." diyerek bütün bir program engellenebilir mi?

ben diyeyim, engellenemez. ulan siz maçınız yasadışı yayınlanmasın diye dert edecekseniz edin; banane lakin benim periscope yayını açma hakkımı devlet hangi hakla baltalayabiliyor? ben hayatımda bir defa periscope yayını açmadım, açmayacağım, telefonumda uygulaması yüklü değildir. lakin bu demek değil ki haksızlık görünce susacağız.

dikkatinizi çekerim bu, sadece hoşlarına gitmedikleri resimler yüzünden dünyanın en büyük ve en sağlam resim paylaşma sitesi imgur'u 5 küsür yıldır engelli tutan aynı devlettir.
  • desene bazı sarışın avukatlar maç esnasında rahatça yellenecek!
  • (bkz: vpn)
  • meltem'in üzüleceği durum.
  • (bkz: muz cumhuriyeti)

bu komple kapatalım anlayışına bayılıyorum. kim siker adaleti, yapıştır gitsin. maçla alakası olmayan periscope pelinsulari, berkeleri ağlıyor şu an. çünkü h.sonu boyunca kapalı olacağı anlamına geliyor bu periscope'nin.
  • yuh. şeytan ın aklına gelmez ve kesinlikle dünyada bir ilk.

milyonların kullandığı bi app digitürk para kaybetmesin diye süper lig maçları sırasında erişime engellenecek. ne desem gg.

kesin olam şu ki internette erişime engelleme konusunda çığır açıyoruz. yakında k.kore , iran , diktatörlükle yönetilen irili ufaklı ülkeler kapımızda kuyruk olur bu teknoloji için.

" açıyorum kapıyorum açıyorum kapıyorum ben bunu hep yapıyorum"
  • tam açılımı süper ligi maçlarınin yayınlandığı sırada kaçak yayınları önlemek amacıyla erişim engeli gelmiştir.

istanbul 1. fikri ve sınai haklar hukuk mahkemesi, yayın hakları digitürk'te bulunan süper lig maçları süresince periscope'a erişim yasağı uygulanmasına karar verdi.
  • babamlarin digiturk üyeliğini sonlandirmam ile sonuçlanmıştır. aradım bi de kadın da bana çıkışıyor bu sebeple iptal ediyorsanız hiç abone olmasaydınız diye. laf yetiştiriyorlar bir de.

sınai hakkınızı yerim ben sizin. iyice parası olan düdüğü çalar ülkesi olduk.
  • herhalde butonun önüne birini koycaklar, bu elemanın bilmem kaç bin tl maaşı olacak. maç başladığı an bacak butona periscope yasak. maçın bitiş düdüğüyle tekrar açacak.

yani birinin kontrol etmesi lazım değil mi? cumartesi pazar çalışacak bir de bu eleman. ya da bu kontrolü direkt olarak yayıncı kuruluşa mı verdiler? bu işin belli saatleri olamaz çünkü, maç geç başlayabilir, uzayabilir.
  • normal bir hukuk devletinde periscope yöneticileri siz ne hakla benim uygulamama erişimi kapatıyorsunuz diyebilir ama burası normal bir hukuk devleti değil. çareyi yasaklamalarda arayan zihniyet hiç bir zaman başarılı olamamıştır, periscope'u kapatırsın mutlaka başka bir platform bulur insanlar.
hesabın var mı? giriş yap