• tam açılımı süper ligi maçlarınin yayınlandığı sırada kaçak yayınları önlemek amacıyla erişim engeli gelmiştir.

istanbul 1. fikri ve sınai haklar hukuk mahkemesi, yayın hakları digitürk'te bulunan süper lig maçları süresince periscope'a erişim yasağı uygulanmasına karar verdi.
  • (bkz: vpn)
  • illa da izleyeceğim ölüyorum maç izlemek için desem verir parasını izlerim lanet kanallarını lakin merak ettiğim bir şey var.

hangi hak ve hukuk böyle bir şeyi kapsayabilir? muz cumhuriyeti olmayan bir ülkede "bu program üzerinden illegal yayın yapılıyor." diyerek bütün bir program engellenebilir mi?

ben diyeyim, engellenemez. ulan siz maçınız yasadışı yayınlanmasın diye dert edecekseniz edin; banane lakin benim periscope yayını açma hakkımı devlet hangi hakla baltalayabiliyor? ben hayatımda bir defa periscope yayını açmadım, açmayacağım, telefonumda uygulaması yüklü değildir. lakin bu demek değil ki haksızlık görünce susacağız.

dikkatinizi çekerim bu, sadece hoşlarına gitmedikleri resimler yüzünden dünyanın en büyük ve en sağlam resim paylaşma sitesi imgur'u 5 küsür yıldır engelli tutan aynı devlettir.
  • (bkz: muz cumhuriyeti)

bu komple kapatalım anlayışına bayılıyorum. kim siker adaleti, yapıştır gitsin. maçla alakası olmayan periscope pelinsulari, berkeleri ağlıyor şu an. çünkü h.sonu boyunca kapalı olacağı anlamına geliyor bu periscope'nin.
  • maç bitince engel kaldırılacakmış.

kaynak : https://tr.sputniknews.com/…eriscope-erisim-engeli/
  • meltem'in üzüleceği durum.
  • tabiiki hukuksuzdur, yıllardır wikipedia’nın engelli olması gibi, dünyanın en büyük ansiklopedisi bu, nasıl bir mantığave politikaya sahip olduğunuz buradan bellidir.
  • desene bazı sarışın avukatlar maç esnasında rahatça yellenecek!
  • ülker link varken bize hiç birşey olmaz
  • yakında google engellenirse şaşırmayın. çıkarırlar bir doodle, bizimkiler de "bizim devletimizi eleştiriyürrr" diyerek erişim engeli koyar. sonra yerli ve milli arama motorumuz yaani'yi kullanırız. ben artık şaşırmıyorum.
hesabın var mı? giriş yap