şükela:  tümü | bugün
  • kafası çalışan bir ekşisözlük yazarı.
  • gece gece beni güldürmüş yazar. (bkz: #65833086)
  • http://hizliresim.com/za7y3d
    ışte bu da bu geceki çıkardığı marifeti
    harf israfına lüzum yok herşey nasıl da bir varlık olduğunu ortaya çıkarıyor. adam sopa ile köpek dövüyor bu ise milletin anasına laf söylüyor.

edit: burda en az iki kişi senin annesine ağır küfrettiğini söylüyor . keşke mahkemeye versen de kolayca senin kim olduğunu bulsak sadece iki kişiye karşı işlediğin suç ile sadece küfürün ile 6 ay hapis cezası alırsın + gönderdiğin mesaj ile gecenin 3 ünde ard arda mesajlar atarak huzurumu ve sükünetimi bozdun beni rahatsız ettin+ görüş ve düşüncemi paylaştığım için bana ağır hakaretler savurarak sözel şiddet ile düşünce özgürlüğümü kısıtlamaya çalıştın beni korkutup sindirmeye çalıştın. hiç tanımadığın hiç de seni ilgilendirmeyen umuma açılmış hakeret ve şiddet unsuru içermeyen bir yorum yapmış birine (hiç tanımadığın özel hiç bir şey paylaşamayacağın birisine ) sana mesaj atmamış sana cevap yazmamış seninle hiç bir iletişim kurmamış birinin annesine ağır küfürler yağdırmanı özel hayatının gizliliği kabul ederek umarsız ve zavallı dünyanda kalmaya devam et. özel hayatım vs. vs.vs. sanırsın mail adresine girdik mesajlarını çaldık. çok özeldi madem kendine saklasaydın küfürlerini. özür bile dilemedin zerrece pişmanlık da duymuyorsun marifetin ilan edilince neden rahatsız oluyorsun ki...
    bi de neymiş hayır kampanyası başlatmış ondan karalanmaya çalışılıyormuş... hangi yorum üzerine o mesajları attığın resimde yazıyor numarası otomatik olarak çıkmış. evet mi diyorsun hayır mı diyorsun zerre kadar umrumda değil. durduk yere gelip hakaretler küfürler saydır sonra da özel hayatım ....

sırf başka annelerin evlatlarına bu lafları söyleyeme diye sırf başkalarına dil uzatama diye toplum yararına bu resmi de burda ibreti alem olsun diye bırakıyorum.
  • annemi araya katarak bana küfrettiği mesajı burada paylaşmam tck 132'ye göre suçmuş.

kaldırdım haliyle.
  • bilgi notu: özel yazışmaların, sinkaflı tabirler içerse dahi paylaşılması suçtur.

tck
    haberleşmenin gizliliğini ihlal
    madde 132- (1) kişiler arasındaki haberleşmenin gizliliğini ihlal eden kimse, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. bu gizlilik ihlali haberleşme içeriklerinin kaydı suretiyle gerçekleşirse, verilecek ceza bir kat artırılır.
    (2) kişiler arasındaki haberleşme içeriklerini hukuka aykırı olarak ifşa eden kimse, iki yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
    (3) kendisiyle yapılan haberleşmelerin içeriğini diğer tarafın rızası olmaksızın hukuka aykırı olarak alenen ifşa eden kişi, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. (ek cümle: 2/7/2012-6352/79 md.) ifşa edilen bu verilerin basın
    ve yayın yoluyla yayımlanması halinde de aynı cezaya hükmolunur.

düzenleme: ekleme.
  • anayasa referandumunda hayır diyeceğim için, (bkz: profilinde hayır akımı başlatan yazarlar) akımı başlattığım için bana hakaret eden yazarlara karşılık verince sözde suçlu olarak gösterilmeye çalışılan yazarımdır. allah bu ettiğiniz zûlümlern hesabını sizden soracak. önce hak sonra adalet.
  • özel mesaj fasilitesiyle insanların validelerine küfreden edebsiz bir çocuk.
  • nickaltıma pisleyen yazarlara bakınca kendimle gurur duyuyorum. chp'li görünüp aktrollük ve ırkçlık yapanlar, küfürbazlar vb vb.. ama gururluyum, mutluyum ne mutlu bana böyle pisliklerin karalamaları ile karşı karşıyayım. alnım ak, yolum atatürk'ün kurduğu cumhuriyetin yolu..

yaşasın tam bağımsız,demokratik ve laik türkiye cumhuriyeti.
    yaşasın mustafa kemal paşa.
  • ağzı bozuk, ilkokullu olduğunu tahmin ettiğim, survivor izleyen bir adet ezik. kendisiyle muhatap olmanız bile iq'nuzu düşüreceğinden tarafımca tavsiye edilmemektedir.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • siyasi yazılarını askıya almış olması sebebiyle zevkle izlediği survivor yüzünden hakaretlere maruz kalan bir yazar.