şükela:  tümü | bugün
 • kafası çalışan bir ekşisözlük yazarı.
 • gece gece beni güldürmüş yazar. (bkz: #65833086)
 • http://hizliresim.com/za7y3d
  ışte bu da bu geceki çıkardığı marifeti
  harf israfına lüzum yok herşey nasıl da bir varlık olduğunu ortaya çıkarıyor. adam sopa ile köpek dövüyor bu ise milletin anasına laf söylüyor.

  edit: burda en az iki kişi senin annesine ağır küfrettiğini söylüyor . keşke mahkemeye versen de kolayca senin kim olduğunu bulsak sadece iki kişiye karşı işlediğin suç ile sadece küfürün ile 6 ay hapis cezası alırsın + gönderdiğin mesaj ile gecenin 3 ünde ard arda mesajlar atarak huzurumu ve sükünetimi bozdun beni rahatsız ettin+ görüş ve düşüncemi paylaştığım için bana ağır hakaretler savurarak sözel şiddet ile düşünce özgürlüğümü kısıtlamaya çalıştın beni korkutup sindirmeye çalıştın. hiç tanımadığın hiç de seni ilgilendirmeyen umuma açılmış hakeret ve şiddet unsuru içermeyen bir yorum yapmış birine (hiç tanımadığın özel hiç bir şey paylaşamayacağın birisine ) sana mesaj atmamış sana cevap yazmamış seninle hiç bir iletişim kurmamış birinin annesine ağır küfürler yağdırmanı özel hayatının gizliliği kabul ederek umarsız ve zavallı dünyanda kalmaya devam et. özel hayatım vs. vs.vs. sanırsın mail adresine girdik mesajlarını çaldık. çok özeldi madem kendine saklasaydın küfürlerini. özür bile dilemedin zerrece pişmanlık da duymuyorsun marifetin ilan edilince neden rahatsız oluyorsun ki...
  bi de neymiş hayır kampanyası başlatmış ondan karalanmaya çalışılıyormuş... hangi yorum üzerine o mesajları attığın resimde yazıyor numarası otomatik olarak çıkmış. evet mi diyorsun hayır mı diyorsun zerre kadar umrumda değil. durduk yere gelip hakaretler küfürler saydır sonra da özel hayatım ....

  sırf başka annelerin evlatlarına bu lafları söyleyeme diye sırf başkalarına dil uzatama diye toplum yararına bu resmi de burda ibreti alem olsun diye bırakıyorum.
 • annemi araya katarak bana küfrettiği mesajı burada paylaşmam tck 132'ye göre suçmuş.

  kaldırdım haliyle.
 • bilgi notu: özel yazışmaların, sinkaflı tabirler içerse dahi paylaşılması suçtur.

  tck
  haberleşmenin gizliliğini ihlal
  madde 132- (1) kişiler arasındaki haberleşmenin gizliliğini ihlal eden kimse, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. bu gizlilik ihlali haberleşme içeriklerinin kaydı suretiyle gerçekleşirse, verilecek ceza bir kat artırılır.
  (2) kişiler arasındaki haberleşme içeriklerini hukuka aykırı olarak ifşa eden kimse, iki yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
  (3) kendisiyle yapılan haberleşmelerin içeriğini diğer tarafın rızası olmaksızın hukuka aykırı olarak alenen ifşa eden kişi, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. (ek cümle: 2/7/2012-6352/79 md.) ifşa edilen bu verilerin basın
  ve yayın yoluyla yayımlanması halinde de aynı cezaya hükmolunur.

  düzenleme: ekleme.
 • özel mesaj fasilitesiyle insanların validelerine küfreden edebsiz bir çocuk.
 • ağzı bozuk, ilkokullu olduğunu tahmin ettiğim, survivor izleyen bir adet ezik. kendisiyle muhatap olmanız bile iq'nuzu düşüreceğinden tarafımca tavsiye edilmemektedir.

  (bkz: engelle)
  (bkz: başlıklarını engelle)
 • klavye delikanlısı. buyuk ihtimalle fiziksel yaşı küçük, akıl yaşı daha da küçük bu şahsın, özel mesaj yoluyla ettiği küfürler sozluk yönetimince pek sallanmiyor sanirsam.

  suç bu kişide degil, bunun gibileri hala yazar yapanlarda.

  1 yıl sonra gelen edit: sözlük yönetimi nihayet şutlamış :)
 • habire bana beddua içerikli msj gönderen garip yazar.

  beddua etmek günah diyorum gene beddua ediyor.

  öteki dünyada nurilere yem olasın inşallah diyerek ben de beddua ettim

  karşılıklı beddua olunca günahtan kurtuldu bakalım ne zaman tşkr edecek bana.

  edit : benim de anneme küfretti sonunda ben de sadece beddua ile kurtuldum bana torpil yapıyor diye sevinirkene:((((

  edit : ben manyağım diyerek kendindeki sorunu kabul etmiş ardından nefesi yetmeyince beni engellediğini belirtmiş anne gibi kutsal bir varlığa küfür etme alışkanlığı olan insancıl yazar ( ! )

  bi de tehditleri cabası tabi.
 • agzi bozuk bir yazardir. cevap veremeyince engelleyerek cevap verir ahah. coluk cocuk iste.