• insanı, şu yüzyılda, zorla turancı yapacak güzelliktedir macar kızları.
  • geçende ikisiyle tanışıp, kaynaştığım kızlardır. böyle bir mutlu, iki cıvıl cıvıl oldular ki türk olduğumu öğrenince: "biz türk erkeklerini çok seviyoruz, çok kibar ve sadıklar çünkü (?)" gibisinden bir ifadeyle daldılar muhabbete. o kadar entelektüellerdi ki tarihe de değinmeden geçemediler: macaristan'da bulunan türk hamamları, bürek ve baklava için bize teşekkür ede ede bitiremediler cümlelerini. ilk fırsatta türk çayı ve kahvesi içmek için türkiye'ye geleceklerini üstüne basa basa vurguladılar. tabi ben de türk misafirperverliğini göstermek için davet ettim hemen oracıkta... o değil de, olum bu ne iş lan? kim talan etti o tarafları?
  • beyaz tenli ve dolgun memeli olan kızlardır. ya da benim gördüklerim öyleydi bilemiyorum.
    zöge: bu niye eksilendi şimdi, macar kızlarını dolgun memeli ve beyaz tenli yaratan ben miyim?
  • hakkında 54 tane boş entry girilmiş kızlardır. lan bir tanesi de resim koyar falan dedik anca faso fiso.
  • bugüne kadar gittigim ülkeler icerisinde (rusya dahil) en güzel kiz grubunu barindiran ülkenin kizlari.

üstelik güzellikleri arttikca sempatiklikleri ve güleryüzleri de artiyor. en güzel özellikleri ise karsilarinda bir yabanci gördügünde birakin bir önyargiyla yaklasmayi, tam tersine daha güleryüzlü, daha ilgili davranmalari, sizi tanimaya calismalari. avusturya'da yasadigim tecrübeler ise tam tersi yöndeydi, hatta bir süre sonra türk oldugumu saklamaya yöneltmisti beni...

cok sigara icen, vasat giyinen ama sempatik ve güzel kizlardir.
  • erasmus ortamında gördüğüm numuneleri, iskandinavların tahtınını sorgulamama neden olmuş kızlardır. inanılmaz keskin ve estetik yüz hatları var. bilgisayarda yaratılmış gibi. yerinde görüp "incelememi" yapmam şart oldu...
  • doğru çaprazlamalarla türk ırkının ne yöne doğru yakınsayabileceğini ama ne yazık ki yakınsayamadığını yüzümüze bir tokat gibi vuran kızlardır.
  • budapeste'ye gittigimde benim afallamama sebeb olan varliklar. malum, rus, polonyali ve cek kizlarin namini duymayan yoktur. macarlar bu kizlarin yaninda fazla isim yapamamislardir nedendir bilinmez. ben de budapeste'ye gittigimde cok buyuk guzel kiz populasyonu gorecegimi ummuyordum acikcasi. ama tren istasyonundan inip, daha 10 dakika bile olmadan sehirde yuruyorken beni affallatmis yaratiklardir. ne slavlara benziyorlar, ne de baska bir ulusun kizlarina. apayri bir havalari vardir. yuz ifadelerinde bir asalaet, bir sertlik mevcuttur. bakislari resmen insani deler gecer. hayatimin en buyuk saskinliklarindan birini yasatmislardir. turkiye'de manken standartlarina girecek kizla doludur hertaraf.
  • şimdiye kadar rus, fransız ve alman kızlarını görmüş olan biri olarak macar kızları bunların hepsine bin basar diyebilirim. evet istatistiksel olarak kesin bir yargıya varmak için daha çook kız görmem gerek ama şimdilik bunları baz alarak macar kızları süperdir, on numaradır diyorum.
  • hakikaten şapka çıkartılacak güzelliğe sahip kızlardır. güzellik elbette göreceli bir kavram ama göz var nizam var. ayrıca türk erkeklerine de aşırı derecede sempati duyarlar. sevdiklerine çok ama çok sadıktırlar. aldatılmak dışında çoğunun affedemeyeceği birşey pek yoktur. yalnız bu ablaları alıp memleketime götüreyim, anamın tarhana çorbasını içsin, evinin gadını olsun kafasındaysanız aynen torninstan çekebilirler. sizin, onun yaşadığı şehre taşınmanızı yeğlerler. genelleme yanlış tabii ki ama istatistik istatistiktir. ayrıca birçoğu ingilizceyi gayet hoş ve aksansız konuşurlar.
hesabın var mı? giriş yap