şükela:  tümü | bugün
  • uretimi başladığı söylenen yeni model macbook pro modeli. henuz apple tarafında resmi bir aciklama yok ancak soylentilere göre o sikik klavyeye veda edip eskisine donecekler.

1-2 hafta icinde bi duyuru olmazsa marta kalacak gibi duruyor.

4 gozle bekliyoruz
  • gereksiz, 13.3 inç kolay taşınan modeller varken 2900 dolar çıkış fiyatıyla cazip olmayacaktır.
  • 2799 $ (21.499,00 tl) fiyatıyla satışa sunulmuştur.

https://www.apple.com/…/buy-mac/macbook-pro/16-inch

https://www.youtube.com/watch?v=ysrignyavf4

edit: 2799 dolar olan 8 çekirdek 1 tb olanmış.

2.6ghz 6-core processor 512gb storage - 2399 $
    2.3ghz 8-core processor 1tb storage - 2799 $
  • 15 inch modelinden daha ucuza satılmaya başlanmış yeni macbook modeli.

dikkat ederseniz bu defa ucuz olan model 512gb. ve 18.229. öğrenci fiyatı 16.835. peki biz neden geçen sene aynısının daha kötüsü için 20.000 verdik?

değiştirmek istiyorum. üstüne de 4000 lira istiyorum :(

:-( :-( beni üzüyorsun apple

önemli edit: 16. 835 tl'ye macbook pro 15" 512gb satıyorum. alıcısına hayırlı olsun. boya takıntısı olan aramasın. ben çok ciddiyim. satıyorum.
  • iyi satacak olan bilgisayardır.

apple'ın 15" modelinde eleştirilen çoğu özelliğinin düzeltildiği/iyileştirildiği model olmuştur. (bkz: #97747836)

bir de ram/ssd upgrade imkanı verseydi tadından yenmezdi. ama apple artık o eski güzel günlere dönmez sanırım.
  • vakti zamanında better call saul başlığında izlemeye başladığımı vaktimin olmadığı için yaz döneminde izleyeceğim diye yazdığım için günlüğünü yazıp bize okuttuğun için teşekkürler diye mesaj yazan bi düdük vardı nerede o ? şu başlığın sahibine dadansın.

edit : başlık taşındı dadanmalar başlığın sahibine değil 8 aralıkla başlayan girdi sahibine .
  • allah daha çok versin kardeş
  • yanında flat white yoksa anlamsız olan macbook pro'dur.

not: varoşvindovzspor
  • aldıktan sonra inceleyip; fikirlerini, kullanıcı deneyimlerini paylaşıp, bilgi vermek için başlık açsan mesela? kutsal bilgi bilgi kaynağı ya hani.